Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsi előre is, lehet hosszú lesz.


18 éves vagyok, 11. osztályos, és azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy segíteni kéne, hogy tudjak jól ismerkedni lányokkal és fiúkkal.


8 hónapja, amikor még együtt voltam a barátnőmmel, minden tökéletes volt, rendbe volt az életem minden része, de ahogy szakítottam vele, így csak a legjobb barátomra támaszkodtam. Nem voltam nyílt, nem ismerkedtem múlthétig, akik a haverjaim voltak, azokkal egyáltalán nem is beszéltem facebookon, sem élőben, így megromlott a kapcsolatom velük.


Múlthéten odamentem egy lányhoz, aki tetszik nekem, és az első nap nagyon jól éreztük magunkat, de a következő nap elutasított, hogy nem akar többet ismerkedni... a jó osztályom bekavart...


És most az lenne a problémám, hogy rájöttem, hogy a "legjobb barátom" sem igazi legjobb barát, akire eddig támaszkodtam, mert átbaszott... Szóval szeretnék új kapcsolatokat építeni, illetve felvenni a régi barátaimmal a kapcsolatot, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá, főleg az új kapcsolatok felépítéséhez, mert fél év depresszió után kicsit nehéz újra lábra állni. Igen, igen, tudom, mindenki életében van ilyen, hogy szerelmi csalódás... bárcsak ennyi lett volna. Anyukám-apukám beteg lett, illetve a suliban sem a legjobb a helyzet, mert kötözködnek, stb. :\


Mit tanácsoltok, mit kéne tennem, szórakozó helyekre menjek, vagy hol ismerkedjek?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jún. 8. 18:33
 1/2 anonim válasza:

Cásó.:)

Én is voltam hasonló helyzetben sőtt vagyok is..én is kevésbé merek oda menni lányokhoz pedig tudom jol magamról hogy nyerő külsőm és megjelenésem van...

Ne menj szórakozóhelyekre fölösleges csak bele esel az éjszakai életbe akár csak én onnan pedig nehéz kimászni hidd el.:) nem azt mondom hogy ne menj soha..menj csak ésszel mert könnyedén a rabjává válhatsz :) a sok gyök****l meg ne foglalkozz ha rám halgatsz menj oda a lányhoz fogd meg a kezét és mond emg neki hogy nemérdekel mivan velem jössz és beszélni szeretnék veled..megfogod a kezét a szemébe nézel és határozottan érzelem dúsan elmondod neki hogy mi is a helyzet és közben fogod a kezét..Ha nem szeretne odébb menni ne engedd el és mond hogy a szemedbe nézen kivbir 2-3 percet..hidd el ez bevállós módszer..Ami pedig a legjobb barátot illeti abbol jegyezd meg csak 1 van..nekem egyetlen barátom van 9 éve..ő t lehet barátnak hiivni..nem az a barát aki jahj mit sirsz egy lányért itt egy füves szar szivd el állj be és szálj..ez nem barát..lehet nem igy van de ez enm barát a barátokat meg kell válogatni.:)

Ami pedig a régi barátokat érinti keresd fel őket a Facebook-on..és kérdezz..hogyvagy..soakt változtál stb..A családhoz sok kitartást..ismerős a helyzet.:/ Suliban pedig rakd oda a pici pö***dre mert én is most végeztem és igy nehéz hogy mindent egyszerre 3.ban..hidj nekem ha szeretnél irj Privátban :) remélem tudtam segíteni..

2016. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot, és okés, írok priviben. :)
2016. jún. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!