Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők! Ki az, aki anyásko...

Lányok/nők! Ki az, aki anyáskodó típusnak tartja magát? Miben nyilvánul meg ez nektek pontosan?

Figyelt kérdés
Például a barátaitokkal is szoktatok így viselkedni?

2016. jún. 11. 17:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
18%

*jah meg eleve a dönök fizet. Az is tök olyan mint amikor anno anyatol kaptam penzt cipöre :D

Neha magamban pda is teszem a neve mellé hogy nah hivnom kell x anyàt megint, vészhelyzet van :)

2019. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
Jelen! Ha lenne barátom szívesen gondoskodnék róla. Jó érzéssel tölt el.
2020. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%

Én is nagyon anyáskodó vagyok, pl kollégákkal is, és van aki nagyon szereti :-) Főzök nekik, segítek, figyelek a dolgaikra és tök hálásak. Akkor van gond es unom meg, ha kihasználás lesz es elvárás, de ilyen csak 1x volt eddig az ex-emmel.

Ők az ilyen tipusú nőket szeretik és irtóznak a férfias nőktől.

2020. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%
Én egészen anyáskodó vagyok,pl. nálam mindig van kézfertőtlenítő,alap gyógyszerek,ragtapaszok,valamiért mindig össze találkozzok kóbór macskákkal,így macska eledel is van nálam.Néha csinálok sütit,azt pl. suliba szoktam vinni másoknak.Nálam uno meg póker is van mindig.(Szeretek kártyázni.:D)Figyelek másokra,pl.,ha valamit le kell adni akkor szólok.(A fontosabb papírokból,amik nem névre szólók,azokból tartok másolatot,ha valaki elvesztené.)Én vagyok a lelki szemetese mindenkinek,a részletekre szoktam figyelni.(Pl. Ha valaki megemlíti,hogy nem szeret valamit,akkor arra mindig emlékszem,allergiákra is.)Nem mondanám magam hangosnak,de kiállok az igazamért,ha úgy van.Nálam ez így nyílvánul meg,amúgy nem értem miért lettek csomóan lepontozva?
2020. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen férfit keresnék, ha létezne. Általában a nők fontoskodnak így.
2020. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!