Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20on évesek! Nektek a középisk...

20on évesek! Nektek a középiskolából, egyetemről, okj-ről maradtak barátaitok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Középiskolából igen, több is, a legjobb barátaim közülük kerültek ki.

Egyetemről nem. Illetve, aki maradt, az már középiskolában is osztálytársam volt :) De azért egy-két jó ismerős van, de nem járunk össze, nem olyan közeli azért a viszony. Inkább azért tartjuk a kapcsolatot még mindig, mert munka miatt azóta is találkozunk időnként.

2016. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
maradt általánosból is, középiskolából is és egyetemről is :D OKJ-re nem jártam de onnan is maradt volna én azt mondom :D
2016. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem maradt középsuliból (innen a legtöbb), általánosból és fősuliról is. okj-ra is jártam, onnan valamiért nem maradt, pedig volt néhány jó arc ott is, de így alakult.
2016. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem maradtak.

Mondjuk mikor középiskolás voltam, a legtöbb barátomat nem is a suliból ismertem meg.

Egyetemen levelezőn voltam, jól kijöttem a csoporttársaimmal de nem igazán lettek barátaim.

2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

A középből 1 barátom maradt, de együtt mentünk egyetemre és évekig voltunk szobatársak, tehát összefonódott az életünk.

Egyetemről maradtak többen, bár a legtöbb inaktív barátság, tehát ha talizunk vagy neten elkapjuk egymást, akkor elbeszélgetünk, vagy utcán beülünk egy kávéra. Ha fél évig nem dumálunk és én felhívom, hogy mennék hozzá, akkor fogad, mintha minden héten dumálnánk... szóval elég érdekes.

Aktív barátaim pedig főleg az egyetemi sportköröknek köszönhetem. Ők olyanok, hogy heti szinten dumálunk, összejárunk edzeni... stb. Szóval akinek barátkozási gondjai vannak az menjen el egy sportkörbe, mert ott összecsiszolódnak az emberek.

2016. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem. nekem ált. suliból maradtak meg a barátaim.
2016. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Máig legjobb barátom általános iskolából ismerem. Középiskolából és egyetemi kollégiumból is maradt 1-2 barátom, de velük ritkábban tartom a kapcsolatot.
2016. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

S nem is szereztem barátokat, csak közeli haverok lettek páran, de később eltaszítottam őket.

2016. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OKJ-ről maradt egy lány,csak sajnos nagyon messze lakott és ideiglenesen volt a városban ahol lakok,míg lerakta a tanfolyamot utána vissza ment. Facebookon szoktunk pár havonta beszélgetni de akkor napokig,segítünk a másiknak amennyire csak lehet neten keresztül.
2016. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!