Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor majd ballagunk középisk...

Amikor majd ballagunk középiskolából, ez nem ciki? (lent)

Figyelt kérdés
Jövőre, odébb van, de mégis hamar eltellik,és vannak akikkel így hogy egy osztály vagyunk jól kijövünk, de azért nem mondanám hogy barátok vagyunk,nem ciki ballagáson/környékén mondani nekik hogy szeretném tartani a kapcsolatot ezután is, feltéve ha ők is? Vagy ilyesmit.

2016. febr. 12. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ciki=logika ellenes.

Gondolkozz és töröltesd kérdésed.

2016. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz,nem töröltetem a kérdésem,ne olvasd ha zavar.
2016. febr. 12. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.Én is ezt fogom tenni.

Mindenkitől aki megadja elkéred a teló számát meg fbn mindenkit bejelölsz aki még nincs.

2016. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem ciki, de úgyse fogod

lehet az elején még beszélsz pár emberrel, hogy mi van velük

esetleg még találkoztok is 1-2-szer, de utána abba marad

lesz rengeteg új ismerősöd, sok dolgod, lehet a régi barátokra se nagyon lesz időd, nem hogy olyanokra, akikkel eddig se voltál jóban

nem azért, de nem sokáig fognak hiányozni (aki meg tényleg jó barátod, azzal megoldjátok)

2016. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki jó barátod annak gondolom most is tudod az elérhetőségét, akivel meg eddig nem volt viszonyod nem hinném hogy ballagás után alakulna bármi is, szóval felesleges elkérni az elérhetőséget. A jó barátaidnak meg szintén nem kell mondani külön hogy tartsuk a kapcsolatot, mert egyértelmű. Lesz gondolom osztálytalálkozótok a többieket látod majd ott. Mellesleg nálunk majdnem mindenki elérhető facebookon, aki meg nem azt meg el lehet érni máson keresztül szóval külön szólni felesleges, ha talizni akarsz esetleg akkor írsz nekik. Ha mégis van olyan akit nem tudnál elérni attól kérd el. Ha túl "ciki" akkor így jártál, majd találsz új barátokat.
2016. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze,tudom az elérhetőségeiket,(vagyis hát a facebookjukat,alig van akik tudják egymás telefonszámát)csak azért gondoltam hogy megkérdezni,mert ha ők nem akarják akkor minek...

Köszi a válaszokat.:)

2016. febr. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!