Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura lenne?

Figyelt kérdés

Szaaaal, van egy srác. 19 lesz vagy múlt még nemtudom,csak azt, h végzős, matekfaktos. Én meg 15 vagyok és kilencedikes. Szoktam figyelni és amikor a folyosón össze találkozunk látom h néz azzal a szép szemével... :D naszóval... Tudom, h kevés, meg nagy a korkülönbség, de tetszik, nem ismerem még, meg semmi csak tetszik.


A rendes kérdésem pedig az, hogy ha bejelölöm facen és Tegyük fel, vissza jelöl, és rá írnék, h hallottam h matek faktos és nem-e akar nekem matekot magyarázni az úgy fura? Sokkos? Persze ez csak ilyen ismerkedés indító ürügy. Q másik kérdésem pedig az, h az ilyen idősebb férfi egyedek miképp vélekednek a tőlük fiatalabb lányokról? Lehet, h "kicsinek" tartana?


Várom a válaszokat! :)



2016. jan. 12. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En is pontosan ugyanebben a problémában szenvedek :'D
2016. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor várakozzunk ketten a nemesszívű gyakorisok válaszaira... :D
2016. jan. 12. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem furcsa, nyugodtan írj rá. Az meg hogy hogy tekint rád az teljesen egyén függő. Lehet, hogy a fiatalabbak jönnek be neki, de az sem kizárt, hogy neki ez nem pálya.
2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is attól félek, h "nem pálya" neki ez a korosztály...
2016. jan. 12. 19:38
 5/9 Borosta2 ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá. Jelenleg én is végzős volnék szintén matek faktos és én örülnék, ha valaki ezt tenné velem.
2016. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
De szerintem mindenképpen érdemes megpróbálni, mit veszíthetsz? (Előző voltam)
2016. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg fogom, azt megígérem! Csak nemtudom h h jó lesz-e...
2016. jan. 12. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés egyértelmű nyomulás lenne....túl átlátszó.

ÉS egyébként igen, elég valószínű, hogy "kicsinek" tartana.

2016. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azóta történt valami? :)
2016. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!