Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, vagy vegyenek be egy nagyobb társaságba? 17 éves lány vagyok és a legrosszabb rémálmom, hogy egyedül töltsem a nyarat kimozdulás és bulizás nélkül. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van 3 barátnőm,akikkel jóban vagyok/voltam,de egyikük sem társasági ember,nem tudnak kommunikálni másokkal,még a saját osztálytársaikkal sem szinte.Ezt 3 évig valahogy elviseltem,amíg nem jártam bulizni,nem akartam kimozdulni és emberek között lenni,de meguntam ezt,kilógok a sorból+ a kapcsolatunk is eléggé megromlott..a legjobb barátnőmmel nagyon sokat vitázunk..én nyitott lennék az emberek felé,könnyen tudok kapcsolatot teremteni és általában szimpatikus vagyok az embereknek,de képtelen vagyok megtenni az első lépést. Valaki,aki hasonló cipőben járt,de talált rá megoldást,vagy tudna segíteni írjon,mert rengeteget segítene vele..még most leszek 11-ikes tehát 2 évet muszáj még kihúznom valahogy.Köszönöm szépen előre is mindenkinek
2016. jún. 17. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan osztálytársad aki szokott bulizni és akivel ha még csak felületesen is, de jóban vagy? Ráírhatnál, hogy nem tud - e egy jó bulit valahol, vagy te keresel egy jó bulit és elhívod. Onnan már könnyebb lesz.
2016. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 2 olyan lány osztálytársam,akikről tudok,hogy szoktak bulizni,de az ő világuk meg nagyon távol áll tőlem, az ő társaságukban nem érezném jól magam. Teljesen új embereket szeretnék magam körül,akikkel most ismerkedek meg
2016. jún. 17. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyu, akkor keress diákmelót, onnan is lehet jóarcokat megismerni.
2016. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?:) 17/L
2016. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok:)
2016. jún. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!