Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem van elegem abból,...

Csak nekem van elegem abból, hogy nincs egy olyan barátom, akire számíthatnék?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy 5-10 barátomat/haveromat hívtam el, hogy jöjjön el ma este 9re a Margit-szigetre és nézzük meg a magyar-belgiumot. Egytől-egyig nemet mondtak, olyan indokokkal, hogy akkor már késő van, fáradtak, fáj lábuk, nem érnek rá.

Szóval marhára dühít, hogy nincs egy olyan barátom, aki el is jönne velem, ha hívom valahova. Én bezzeg mindenkivel elmennék, ha hívnának.

16/F


2016. jún. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Nem volt senki, akit elhívhattam volna bárhova, mert jöttek a kifogások, szóval már nem is tartom a kapcsolatot ezekkel a régi "barátokkal". Sajnos azóta sem sikerült találnom olyan barátot, akire tényleg számíthatnék, csak egyet. Viszont ő meg eléggé elfoglalt, tényleg teli van a naptára szinte, szóval csak ritkán tudok összefutni vele.


Az ilyen régi "barátok" miatt vagyok úgy vele, hogy többet kéne lányokkal barátkoznom, sokkal többet érnék egy lány baráttal, mint egy haverral, akire még csak számítani sem lehet. :) 19/F

2016. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem sincs, de nem is nagyon érdeke, ahogy a foci sem.
2016. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mennék veled meccset nézni, úgysincs dolgom, csak messze laksz.


Amúgy nekem sem nagyon maradt ember, akire számíthatnék. Bár már nem zavar annyira. :D

2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is hívtam a barátnőimet, hogy menjünk a margit szigetre meccset nézni, de mindenkinek volt valami jobb dolga. Én értem h nem szeretik annyira a focit, de az zavar h nem vagyok fontos nekik ennyire sem. 19 L
2016. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked sose voltak barátaid. :)

Akire nem számíthatsz, nem barát.

Persze nem ilyen badarságban.

2016. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!