Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy barátom se és már...

Nincs egy barátom se és már kezdem nagyon rosszul érezni magam emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs egy normális barátom sem, csak haverok. De a haverjaim se nagyon foglalkoznak velem.

Állandóan otthon ülök és beleőrülök a magányba. A helyzet az, hogy voltak barátaim de megromlott a kapcsolatunk, mert mindig flegmáztak velem és bántottak, veszekedést provokáltak ki stb. én tűrtem, sosem szóltam, elnéztem hogy ilyenek velem, gondoltam csak a mindennapi stressz miatt feszültek. Aztán mikor már beleőrültem kb. egy értéktelen szarnak éreztem magam a sok beszólás miatt, akkor ott hagytam őket. Aztán szereztem egy újat, vele azt hittem végre jó lesz minden, de ő meg egy otthonülős, magánakvaló emberke volt, sose jött velem sehova és alig taliztunk.

Most nagyon kétségbe vagyok esve, mert jön a nyár és tudom hogy nagyon magányos leszek. Nem tudom hol barátkozzak. Olyan barát kéne nekem, akivel amolyan legjobb barátok lennénk és mindig mindent megbeszélnénk, mennénk ide-oda stb. De már annyiszor próbálkoztam és mindig önző embereket fogtam ki, akik amúgy látni sem akartak, csak rámírtak ha bajuk volt. Nagyon aggaszt ez, mert jelenleg a családomon kívűl nincs senkim, akire számíthatok és ez szorongással tölt el


2016. jún. 19. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet és ha vége lesz a nyárnak csak még rosszabb lesz. Az osztályomban volt egy barátom, de lehet, hogy ő jövőre másik suliba megy és akkor én teljesen egyedül maradok. Ha visszamegyek az iskoába és eszembe jutnak a vele kapcsolatos emlékek, talán még el is sírom magam.


Mindig csak reménykedek, hogy lesz valaki, aki tényleg a barátom lesz, nem csak haver, de mindnkinek csak addig kellek amíg van valamim ami kell neki, utána egyedül hagy.

Ha van kedved beszélgetni írj privátot! Talán barátok nem leszünk, de legalább lesz valaki, aki megért.

2016. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!