Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is szoktátok oltogatni...

Ti is szoktátok oltogatni egymast?

Figyelt kérdés

A baratnommel/kozeli barattal szoktunk olyat csinalni hogy mindenfele marhasagot mondunk egymasnak pl"te kis k..","olyan ronda vagy hogy leszakad az eg" "fuu ilyen hajjal ki mertel jonni az utcara?" "annyira utallak" "remelem elut egy auto hazafele menet"....stb

persze ezt csak mind poenbol,ugyebar a hangnem is mas :)) mind2en tudjuk hogy ez poen es a vegen mindig jot rohogunk rajta...komolyam az agyunk is elfarad a vegere,hogy mivel tudunk egymasnak jobban visszavagni:)

Viszont ha van ott egy "kulsos" akkor olyan furin nez! Es mar volt h megkerdeztek h "ossze vagytok veszve"?

Es ha megkerdezzuk hogy o nem szokott e ilyet csinalni az ismerosevel akkor furin nez..

Na szoval ti is szoktátok egymast is oltogatni/"beoffolni" vagy csak mi vagyunk ilyen elvetemultek?


2016. jún. 29. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

mi is szoktuk szívni egymás agyát a haverokkal/barátokkal/kollégákkal...általában látjuk hol a határ, nem sértő hangnemben és nem gyenge pontra megyünk...


23F

2016. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

OFF: Én egyszer oltottam a barátnőmet, az volt a szűzoltás.


ON: Elég elcs*szett egy figura lehetsz, beszélj normálisan a csajoddal!

2016. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmela beszélgetésünk 47%a az hogy egymást oltogatjuk..ránk is szoktak furcsán nézni de mi nem foglalkozunk vele:D

Meg még pár haverral mert van olyan is aki megsértődik az ilyeneket sajnos..pedig csak.poén

2016. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi kommunistázni meg nácizni szoktuk egymást.
2016. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem idióta szokás, soha nem is csináltam ilyesmit haverjaimmal.
2016. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen közeli barátaimmal, mi is ezeket csináljuk. Csak röhögünk rajta, nyugi nem csak ti vagytok ilyenek. Én más társaságban néha hiányolom is ha nem oltanak be, és túl kedvesek hozzám xddd
2016. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alap:DD
2016. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!