Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Lányok, mennyire szoktátok a szexuális életeteket barátnôk között kibeszélni?

Rendszeresen, ha van mit?

Vagy csak idônként, ha valami nagyon fura, érdekes vagy vicces történt?

Nálatok a "csajos estéken" milyen gyakran szokott elôjönni ilyen téma?

Kort is lehet nyugodtan írni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lányok egymás közótt, csajos este, beszédtéma, pletyka

2016. ápr. 27. 00:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én semennyire, a szexuális életem senkire nem tartozik. Azt is utálom ha valaki ilyesmiről próbál beszélni nekem. Elég gáz ha ezt kibeszéli valaki, mindegy hogy lány vagy fiú.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2016. ápr. 27. 05:00 Privát üzenet
Attol függ milyem viszonyban vagyunk illetve mennyire bizom meg az illetőben, mennyire vagyunk jóban, a legjobb barátnőimmel mindent megbeszélünk tanácsot adunk, örülünk egymásnak, szóval ez alap nálunk. Sima barátoknál, kollegák akikkel esetleg jóbam vagyok és szóba jön a téma nem igazán részletezem, lezárom annyival, hogy "minden rendben van velünk" (amúgy ha nem lenne is ezt mondanam" Mert az embereket nem érdekli más baja, vagy kárörvendenek ez tény! Szóval, igen megszoktuk ezt beszélni, szerintem kell erről beszélni, mi a titok benne? :) Semmi:)

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2016. ápr. 27. 08:11 Privát üzenet
28 nem szoktuk kibeszélni

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2016. ápr. 27. 10:05 Privát üzenet

Egyedül a legjobb barátnőmmel beszélem meg ezeket a dolgokat és csak akkor ha valami nagyon jó / érdekes vagy épp nagyon lelombozó történt.

21

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2016. ápr. 27. 10:30 Privát üzenet
Sunshinedoll nevű felhasználó válasza:

Nem igazán jön fel, meg nem is kötöm más orrára. Nagyon ritkán esik róla szó, akkor is elintézzük pár mondatban.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2016. ápr. 27. 10:54 Privát üzenet

Én még szűz vagyok,de legjobb barátnőm él szexuális életet ő eléggé belevon. Persze nem részletekig,de nagy vonalakban elmondja. De ő is inkább ha vmi érdekes,vicces,vagy nagyon rossz élménye volt.

Én a masztis szokásaimról nem szoktam beszélni,de ő van,hogy rákérdez mikor csináltam,mire gondoltam jó e volt és stb. Mi nagyon szoros barátságban vagyunk. Nincsenek titkaink egymás előtt. De én sok dologgal úgy vagyok nem mondom el,de ha rákérdezz nem tagadom le.

Ha lenne párom nyilván ugyan ez lenne, nem beszélnék róla különösebben ha csak nem vmi szokatlan jó,rossz nem történne,de ha rákérdezz dolgokra elmondanám.

Húgom is szokott beszélni a szexuális életéről. Mondjuk azt sajnos hallom,mert gipszkarton fal nem sokat ér :D

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2016. ápr. 27. 13:40 Privát üzenet

23/L

lemaradt

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2016. ápr. 27. 13:40 Privát üzenet

#1-nek tökéletesen igaza van.

:D A szexuális élet két félre tartozik, akik között zajlik. Senki másra.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2016. ápr. 28. 19:16 Privát üzenet
Dolli1993 nevű felhasználó válasza:

Nincsenek barátnőim. És ha lennének is, senkinek nem teregetném ki a szexuális életemet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2016. ápr. 28. 19:29 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Semennyire, 23 éves vagyok. A legjobb barátnőmről se tudom, mikor vesztette el a szüzességét, csak tudom, kivel, mert 1 barátja van évek óta.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2016. ápr. 28. 19:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti miért szeretitek az életeteket? Mik a leginkább szeretett dolgaitok?
Mikkel kezdenétek újjáaépiteni az életeteket, ha nagyon elrontottátok volna a 20-s éveiteket?
Ti is szoktátok úgy érezni hogy elrontottátok az egész életeteket?
15-25 év közötti fiatalok: ti itthon vagy külföldön tervezitek a későbbi életeteket?
Szoktatok néha csak magatok elé nézni (már-már bambulni), és átértékelni az életeteket, a céljaitokat?
Ti szeretitek az életeteket, szerettek élni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!