Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátnőm szülinapja és egyszerűen ötletem sincs.

Smink nem lehet,mivel már nagyon sok (elég drága) sminkterméke van,mégse használja egyiket sem,mert nem akar sminkelni.

Testápolók,krémek sem jöhetnek szóba,mivel úgyse használná egyiket se.Az egyik kedvec márkája az Yves Rocher, de onnan meg tusfürdőt vagy szappant?Azt meg szerintem nem illik ajándékozni.

Koncertjegyre is gondoltam,de a kedvenc zenészei mind nem annyira ismert amerikaiak,akik biztos nem fognak európai turnéra jönni,fesztiválozni,bulizni meg megint csak nem jár.

Gondoltam parfümre,de olyan drágát használ, hogy ha öten összedobnánk rá,akkor se jönne ki.

DIY cuccra is gondoltam,szívesen adnék is neki,de már karácsonyra is azt kapott, míg ő elég drága cuccokat vesz mindig és kellemetlenül érezném már magamat.

Gyönyörű hosszú körmei vannak,de azt mondta ő túl lusta festeni és csak azért hosszúak,mert levágni is lusta.Anyukám körmös,de műkörmöket sem akar.

Imád olvasni,de nemrég kapott e-bookot,amin millió könyve van,úgyhogy az is kilőve.

Bögék,párnák meg ilyenek meg már voltak az ezelőtti években...



2016. jún. 30. 16:14
 1/6 anonim válasza:
Mennyi penzt szansz ra?
2016. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5-15€
2016. jún. 30. 17:16
 3/6 Lipton18 válasza:

Hát, szerintem menjetek el valahova(nem tudom milyen beállítottságúak vagytok, de mondjuk kiszabadulós játék, kalandpark akármi) ami biztos, hogy maradandó élmény lesz, és öröm lesz rá visszagondolnotok. Mellé meg vehetsz neki valami kézzelfoghatót is, ha szeretnél, virágcsokrot, vagy ilyesmit.

Na de persze az egy fontos tényező, hogy mennyit szánsz rá.

2016. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lipton18 válasza:
Várj, neked ő úgy barátnőd, hogy együtt vagytok? Vagy csak simán barátság?
2016. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sima lány-lány barátságról van szó ...ez egy jó ötlet, csak az a baj,hogy mivel Szlovákiában élünk, ezek csak szlovákul vannak, és nem beszéljük tökéletesen a nyelvet.Én is úgy gondoltam, hogy még mellé csinálok neki egy karkötőt,mert az külön kérés is volt :) ...De lehet átnézünk a szomszédba, hogy magyar nyelven játszhassunk :) köszi az ötletet
2016. jún. 30. 17:26
 6/6 anonim válasza:
Valami fenykepes osszeallitas az eddigi baratsahotokrol?
2016. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!