Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak, csak úgy...

Most mit csináljak, csak úgy ne beszéljek vele többet vagy mondjam meg h mi van?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dumálni egy fiúval. Megkedveltem. De mivel csak fb-on beszélgettünk nem hallottam a hangját. Nem régiben sikerült beszélnünk skypon. És az a bajom h az ő hangja nagyon hasonlít annak az embernek a hangjára aki engem molesztált.

Most nem tudom hogy mit csináljak. Nehéz nekem beszélni vele. Mondjam meg neki h mi van vagy csak koptassam le, bár az nem lenne szép ő nem hibás.

Tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek.



2016. júl. 3. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy emiatt meg kéne szakítani a kapcsolatot. Szerintem mondd el neki.

Bár ha itteni felhasználó akkor lehet, hogy magára ismer, bár ki tudja nincs nagy esélye. Minden esetre beszéld ezt meg vele. Csúnya sebet ejthetsz rajta ha csak úgy eltünsz. Értem, hogy nehéz de két mondatban tudd le. Ha értelmes, normális srác nem fog faggatni, és miét ne lenne az? És minél elöbb fordulj szakemberhez szerintem.

2016. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Életem legnehezebb döntése volt. Most időre van szükségem.
2016. júl. 4. 11:55
 13/26 anonim ***** válasza:
És most jobb?
2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Senkivel nem lesz egy ép emberi kapcsolatod, amíg szembe nem nézel a problémáddal. Ha lekoptatod a srácot, az nem fogja megoldani a valós gondot.
2016. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Kell egy kis idő mig feldolgozom a szituációt. És nem lekoptattam hanem megbeszéltük a dolgot. Nekem ez nem egyszerű.

És sztem még annak is nehéz lenne az én helyemben aki többnyire megbékélt a történtekkel.

2016. júl. 6. 20:34
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérsz segítséget?
2016. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Kértem! Nem győzöm hangsúlyozni h voltam szakemberhez. Beszéltem vele én megfogadtam a tanácsait. De a szüleim nem vettek ebben részt. Volt olyan terápia amihez az ő segitségük kellett.

Ez nem olyan dolog h elfelejted vagy túl leszel rajta. Nem 5 percig tart a gyógyúlás.

És nem egyszerű szembesűlni azzal h az egyetlen ember akiben megbiztam... sajnos a hangja nekem rossz emlékeket idéz. És igen ő nem hibás. De nekem igy rossz.

IDŐ KELL!!!

2016. júl. 6. 20:54
 18/26 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesirási hibákért.
2016. júl. 6. 21:16
 19/26 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a szüleid nem támogatnak, te ráléphetsz a lelki gyógyulás útjára. Egy jó terapeuta abban is a segítségedre lesz, hogy hogyan dolgozd fel azt, hogy nem álltak melletted a kritikus pillanatban.
2016. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Vagyis érdemes egy másik szakembert keresni.
2016. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!