Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kérdezzek tőle?

Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel évfolyamtársak vagyunk. Elkezdünk beszélgetni facebookon, de mindig csak én beszélek.Amikor mondtam neki, hogy ő is mondjon valamit, azt mondta hogy kérdezzek tőle bármit és ő mindenre válaszol. A suliban szoktunk néha beszélgetni,így azokról a dolgokról amiket szeret, utál stb. azokról már csomót beszéltünk. Akkor miről kérdezzem? 16L
2016. júl. 5. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj....de miért jó egy ilyen emberrel beszélgetni? Te szenvedsz, törekedsz hogy legyen téma még ő semmit nem tesz. Majd megfogod ezt unni, de előre szólok.
2016. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre így még nem is gondoltam..igazad van.:o De nem szeretném megbántani szóval nem tudom..
2016. júl. 5. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg unalmas személyisége van, és még annyira sem képes összeszednie magát hogy ismerkedjen. Remélem továbbra is "kajtatsz" utána hogyha magadat akarod szivatni.
2016. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a srác visszahúzódó és passzív természetű, esetleg kissé félénk akkor a reakció természetes. Sajnos te kell mindenben kezdeményezz és irányíts.

Ha a fenti tulajdonságoknak az ellenétet, akkor unja veled a beszélgetést.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, mégis miről lehetne veled beszélgetni? Lehet, hogy őt a motorok vagy a vadászrepülők érdeklik. Téged meg mi? Egyáltalán mi érdekel a sminktípusokon meg a sztárok pletykáin kívül? Azt hiszed, hogy más férfit érdekel a te (meg úgy a legtöbb lány) nevetséges témád? Nem akar arról beszélni hogy most 26,5° van, meg hogy mekkora a páratartalom (ha te mégis szeretsz erről beszélni, akkor válassz egy olyan fiút). Más az érdeklődési köre, és tudd meg, hogy más fiú is csak azért állna veled szóba, hogy megdughasson. Rendes tőled, hogy a rendes fiúkra buksz, de lehet, hogy te neki nem is tetszel. Egyszerűen nem érdekled őt. Érted? Még az is lehet, hogy zaklatásnak veszi, hogy egy lány folyton ráír, és mindenféle nevetséges témát hoz föl... Most járni akarsz egyáltalán vele, vagy csak beszélgetni? Ha járni, akkor azt mondd neki. Ha meg csak beszélgetni, akkor felejtsd el. Nem mintha más fiú nem terelné majd el a szót a melleidre meg a szexre..


De tudod mit? Ha beszélgetni akarsz, rámírhatsz. Kérdezz engem privátban a világ dolgairól meg mindenféle általános dologról. Én válaszolni fogok. Ha kell, még témát is felhozok neked!

2016. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg unalmas személyisége van, és még annyira sem képes összeszednie magát hogy ismerkedjen."


Nem nem tud ismerkedni, hanem nem akar.

2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit keson de azert reagalok. Szoval nem valószínű hogy zaklatasnak vette a dolgokat. Mivel attól függetlenül, hogy mindig mondta hogy én meséljek valamit, tehát általában én beszéltem, mindig ő kereste a társaságom, csak egyszerűen nem volt közös témánk hiaba irt ram mindig. En pedig nem akartam megbántani azzal hogy amikor megker hogy meseljek valamit , nem irok ra semmit. Egyebkent mint kiderült tetszettem neki csak ő egy eléggé introvertalt személy.
2016. dec. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!