Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok szerzése online?

Barátok szerzése online?

Figyelt kérdés
Húszas éveimben járok és úgy néz ki, totál újra kell kezdenem a barátok keresését. Nem megyek bele, de a lényeg, hogy évekig rossz baráti körben voltam, inkább amolyan egyoldalú volt a dolog. Ezért egyik szemem sír, a másik nevet, de most nem tudom mihez kezdjek. Vannak érdeklődési köreim, és sok, ezekhez kapcsolódó csoportban vagyok tag, de nem tudom hogyan szerezzek olyan barátokat, akikkel vannak közös érdeklődéseink. Simán írjak be ezekbe a csoportokba, hogy fussunk már össze páran? Nem ciki? Van itt olyan, akinek ilyen csoportokból lettek hosszú távú barátai? Nem hiszek abban, hogy majd jön a sültgalamb a számba, de mivel most nullán vagyok ezen a téren, eléggé tanácstalan, hogyan induljak el. Jah és ezt nem azért kérdeztem, hogy itt kapjak üzeneteket, hogy "barátkozunk?" szimpla kérdés volt, akiknek van tapasztalata. 24f

2016. júl. 6. 17:26
 1/3 anonim válasza:
66%
chat.hu anotalk.hu etc etc társkereső... barátkozás... etc
2016. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanígy jártam én is, és ugyanannyi idős vagyok mint te, csak lány, és nemsoká 25 leszek. :D

Én is járok szakkörre, felületes ismeretségeim lettek belőle, de hosszútávú barátságoknak nem mondanám. Ezen az oldalon viszont találtam kevés, de jó barátokat, akikkel még mindig tartom a kapcsolatot. :) (3 éve)

Szerintem beírhatsz az ilyen csoportokhoz, hogy miért vagy ott és miért szeretnél barátkozni. Az őszinteséget általában díjazzák az emberek, és hátha úgymond horogra akad valaki/valakik. :)

2016. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nehéz barátokat szerezni :(

hasonlóság alapján megy,hasonló hasonlónak örül!


különböző fórumokon,csoportokban lehet esélyed szerezni,kívánok neked sok sikert!

2016. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!