Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy online játékost hogyan...

Egy online játékost hogyan találok meg facebookon?

Figyelt kérdés
A 8 ball pool játékkal játszom és van egy lány akivel "barátok" vagyunk... De ugye csak ott (nem lehet privát üzenetet írni). Meg lehet oldani, hogy megtaláljam facebookon?

2016. jan. 18. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol sem tudtok beszélni? Meccs közben sem?
2016. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak alap szövegeket pl.: nice shoot stb.....
2016. jan. 19. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleg nehéz lesz akkor. Ha van ilyen, akkor valtoztasd meg a neved a jatekban, pl"Hogyhívnak?" talan venni fogja a lapot
2016. jan. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet beszélni, és nem is ismered, akkor mégis miből gondolod hogy tényleg lány?

Alternatív opció; ha lehet képet/avatart felrakni, akkor írj rá valamit, pl. Xy vagyok, bejelölsz facebookon?

2016. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha jól értelmeztem, akkor a fix szövegen kívül semmi mást nem tudtok írni egymásnak? Akkor milyen barátról beszélsz? Az is lehet, hogy gép. Ha meg semmit, de tényleg semmit nem tudsz róla, akkor hogy akarod egyáltalán megtalálni? Tényleg nem értelek. Vagy én értettem félre?
2016. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!