Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék ismerkedni interne...

Hogy tudnék ismerkedni interneten anélkül, hogy belémszeressenek? Tudom nagyon hülye kérdés.

Figyelt kérdés
2 lánnyal sikerült összebarátkoznom a neten, máig jóban vagyunk, de örülnék fiú havernak is akivel beszélgethetek stb anélkül, hogy a vége az lenne, hogy jobban megkedvelnének mint kéne. Ilyet nem lehet? Mindenképp szerelem lesz a vége? Sose voltak fiú barátaim sem kapcsolatom és csak szeretnék beszélgetni fiúkkal, mert azért más mint egy lánnyal akárhogy nézzük.

2016. júl. 9. 23:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
75%
Emberek, ennyi hülyét egy helyen... Az INTERNETEN szó csak nekem tűnt föl? Mert így semmi értelme nemiségről beszéln. Alapból nem értem a problémát, hogy a francba szerethet valaki beléd úgy hogyha csak az intermetről ismered? (Ehez 14 éves szinten kell lenni, tisztelet a kivételnek.) Ha szeretnél fiú haverokat netről, kezdj el csgózni, lolozni, vagy wowozni (stb.) alapból mind csoportjáték, a magyarok meg összetartó nép, szóval vesd be magad, nézz fel fórumokra, csatlakozz klánokhoz és meg van oldva. És ha ilyen problémákkal küzdesz, ne beszélgess lányokkal.
2016. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
És mi köze van ennek ehhez? Az interneten is ugyan úgy belelehet esni valakibe.
2016. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szögezd le, hogy nem akarsz többet barátságnál. Ezt még akkor mondd meg, írd le, amikor még a beszélgetés elején tartasz.
2016. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bandi6891 ***** válasza:
Saját tapasztalatom az hogy voltak lányok akikre csak emberként tekintettem,voltak akik felé elindult a nyomulós történet,de a másik fél letudott állítani én pedig megértettem és visszaalakult a dolog,bár ugyanolyan nem tudott már lenni.A megfejtés:olyan fiút kell kifognod aki barátzónás és nem vagy az esete,viszont barátilag megfelel.
2016. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Belém meg az internet szerelmes. Most nyomtassam ki?
2016. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Magam is azt tapasztalom, hogy ha egy sráccal jól elbeszélgetek, akkor hiába szögezem le az elején, hogy barátom van és nem párkapcsolatot keresek, egy idő után úgy is azzal jönnek, hogy de ők szeretnének többet..

Pedig nem vagyok egy szépségkirálynő:D

Szerintem azért lehet, mert a férfiak alapvetően nem igazán keresnek lány barátokat. Ők úgy vannak a dologgal, hogy ha szimpi a lány, akkor többet szeretnének, ha meg nem az, akkor tartós beszélgetés sem alakul ki. Valahogy a férfiak csak azzal szeretik fenntartani a szorosabb kapcsolatot, akivel el tudnának képzelni többet is.

2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!