Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes belém és együtt...

Szerelmes belém és együtt fesztiválozunk?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom szerelmes belém, vagy legalábbis tetszem neki. Gyakran érint meg (ölelés, átkarol, az arcomból arrébb simítja a hajamat, stb), ami engem zavar, mert egyrészt nem érzek iránta többet, másrészt nem szeretem, ha megérintenek (a barátaimmal sem szoktam puszival vagy hasonlóval köszönni). Tudja, hogy nem szeretnék vele kapcsolatot. Viszont együtt megyünk fesztiválozni, egy sátorban alszunk és mondhatni össze leszünk nőve egy hétre, amit nem bánok, mert tényleg nagyon jó barátom. Viszont félek, hogy kezdeményezni akar majd és így feszült lesz a hangulat. Ilyenkor mit lehet tenni? 21/n

2016. júl. 12. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

egyszer menj ki arrébb, de még lásson! és "húgyozz állva"

este meg rakj be valamit a nadrágodba...

szerintem tuti nem fog próbálkozni :D


23F

2016. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Üres tükör ***** válasza:
100%
Ha kezdemenyez valamit, akkor felnott modjara beszeld meg vele a helyzetet, hpgy te nem ugy erzel stb.
2016. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bonnie2019 válasza:
49%

Ha téged zavar, akkor ne várj, mond meg a magadét. Légy határozott, de ne bántó. Szerintem most össze van zavarodva, mert te ugye hagyod ezt, és meg lehet érteni a te helyzetedet és az övét is. A fiúkat nagyon össze lehet zavarni, ezért fontos az egyértelműség. Magabiztosan, végig a szemébe nézve mondd el neki a véleményed, hogy szereted őt meg minden, csak barátilag. Mondd meg neki, hogy nem szereted, ha megérintenek, akárhogyan, ezért finoman és óvatosan, de tekintélyt parancsolva kérd meg, hogy ne tegye máskor.

Azért mondom ezt, így, mert hidd el, ha elszúrod a végén elveszíted, amit gondolom nem akarsz. :)

Tudom miről beszélsz, én se mertem, de a végén mindig jobb, hogyha egyértelmű vagy. :)

2016. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazi barátság, ha ezt nem tudjátok megbeszélni.
2016. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 12. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő az?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Szerintem kegyetlenség a sráccal szemben, hogy egy sátorban alszol vele, mert ezt tutira úgy érzi, hogy próbálkozhat nálad.

2016. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megbeszélni vele......

"21/n"

2016. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"arcomból arrébb simítja a hajamat, stb), ami engem zavar, mert egyrészt nem érzek iránta többet, másrészt nem szeretem, ha megérintenek"

Itt is..., miért nem szólsz minden alkalommal?? 0 megbeszélés helyett.....

2016. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%
Halljátok az a cumi hogy a srác is kérdezett itt. Úgyhogy mostmár kettőjük közt kell megbeszélniük. Bár szentem ez a srácnak pontos válasz a kérdésére.
2016. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Crisopher ***** válasza:
Te is jó vagy. Nem akarsz tőle semmit, de azért benne vagy, hogy simogassa a hajad, meg hogy egy sátorban aludjatok. Ezt egész egyszerűen úgy hívják, hogy: HITEGETÉS.
2016. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!