Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy igaz barát 8 év múlva is...

Egy igaz barát 8 év múlva is igaz barát? Még akkor is, ha megszakítottuk vele a kapcsolatot, mert összevesztünk?

Figyelt kérdés
Vagy ha azt mondja, hogy már nem vagyunk barátok, akkor nem is volt igaz barát?

2016. júl. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak hirtelen felindulásból mondta. Ha igazi barát, be fog csöngetni hozzád egy idő után.
2016. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Üres tükör ***** válasza:
3. kerdes
2016. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm, aki 8 éve minden szó nélkül megszakította velem a kapcsolatot. Ismerve a történetünket, én már nem barátkoznék vele 8 év után. Megkérdezném mi újság, de barátság már soha nem lenne.
2016. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*volt
2016. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez velem is megesett. Kapcsolat megszakadt, pedig legjobb barátok voltunk, egy ideig próbálkoztam, de nagyon egyoldalú volt az egész, szóval hagytam. Tavaly kaptam egy közvetett megkeresést, de már maga ez is elég sokat elmond, hogy nem ő nyitott volna. Meg azt hiszem, nem lett volna/ lenne értelme...


Én személy szerint nem mondanám, hogy nem voltunk igaz barátok annak ellenére, hogy semmibe vette az egykori közeledésem. És most már tényleg nem lennénk barátok, de csak mert rengeteget változtunk és már csak félig lennénk azok, akik akkor voltunk.

2016. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Döme06 válasza:
9 éve voltunk igaz barátok! Itthagyott mint a szart. Sulit váltott aztán rám se hederített.. befejeztem vele.
2016. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!