Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érnek rá sose a...

Miért nem érnek rá sose a barátaim?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy akármikor elhívom őket bárhová, mindig lemondják ilyen-olyan indokkal, vagy esetleg már vissza se írnak. Nem vagyok kiközösítve, szeretünk ellenni, ha mégis összejönne egy-egy találka, de nagyon ritkán van. Az elmúlt öt évben 1 kézen megtudom számolni, hányszor találkoztunk. Igaz, nem olyan társasági lények, inkább kockább típusúak, de ez már nevetséges amit leművelnek. Új barátokat lehetetlen vagyok találni, ezért csak a régiekre hivatkozhatok, ők a legnormálisabbak a környéken. Egész nyarat végigültem a gép előtt, mert sohasem ért rá senki, és már mindjárt augusztus, és újra suli, amikor már tényleg nem fognak ráérni. Ekkor egész évben nem beszélünk és az osztálytársaimmal a barátkozás is csak az iskolakapuig tart, mert soha sem jönnek el velem sehova.Régebben olyan 10 éve még minden nap eljártunk valahova, de mára már teljesen megváltoztak. És tényleg olyanok, mint az antiszociálisok, hogy látom, hogy egész nap a gép előtt ülnek és nem látják egész nap a napot se. Mit csináljak velük? Lehet, nem is barátok? De akkor meg nincsenek barátaim, mert mindenki ilyen :(

#barát #ráérni
2016. júl. 19. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
5 év alatt egy kezeden? Ettől ne várj sokat.
2016. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár :\
2016. júl. 19. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg új barátokat találni.Akár itt a gyakorin is.Ezekre ne számíts, nem igazi barátok.
2016. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :\
2016. aug. 4. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Eld az eletedet. Keress uj tarsasagot, kezdj bele valami ujba (kartyazas, amator szinjatszas, kosar, sokfele szakkor van).

Jarj el koncertekre, filmklubra...nem mindenki szeret kimozdulni de ha te igen (ami tok jo!), akkor hozzadhasonloakat keress.

Vagy ezekkel a barataiddal ugy talalkozz, hogy mondjuk nala egy vacsora, nem pedig egy sziget fesztival.

2016. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!