Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyobb társaságot hogyan...

Nagyobb társaságot hogyan lehet elviselni, ha mindig akad egy-egy hangadó, aki túlbeszéli a többit?

Figyelt kérdés
Még ha humoros is, mindig van olyan aki csak a maga hangját szereti hallani.
2016. júl. 19. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én általában röhögök a viccein, még akkor is, ha nem vicces.


Ha nem humor, hanem egyéb, bármilyen más témában hallatja a hangját, megpróbálok érdeklődést mutatni felé, persze nem mindig rajta csügg a figyelmem, de ha épp hozzám beszél, akkor figyelek rá, még akkor is, ha a falra mászok a szövegétől.


Nem szeretek rászólni az emberekre, hogy: "Hallod, állj már le, ez nagyon gáz...". Ott vannak a többiek, és tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel, úgyhogy velük túlélem =D


Csúnya dolog, de: aztán kibeszéljük és kiröhögjük őt =D

(De csak akkor, ha nagyon gáz a gyerek...)

2016. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nézem figyelem a többieket, akik nemigen jutnak szóhoz, akkor mi értelme a nagy társaságnak? Ráadásul nem is nézik ki, hanem néznek rá mint az Istenre.
2016. júl. 19. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

...akkor viszont azzal a társasággal van gond. Egy normális baráti társaságban valaki átveszi a szót, és pont.


(Hogy hogyan veszi át a szót, az már mindegy... úgy, hogy a szóban forgó nagy szájú ne vegyen észre semmit és ne sértődjön meg, vagy belé folytja a szót, már mindegy... de egy értelmes társaság, egy normális társaság nem tűr és hallgat némán... mondom: akkor nem a szóban forgó emberrel, hanem a többiekkel van baj, amiért "hagyják magukat".)

2016. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!