Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék fiú...

Hogyan szerezhetnék fiú barátokat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egyre többször érzem úgy, hogy jobban érezném magam fiú barátok társaságában. Ezzel csak egy probléma van: nem tudom, hogy hogyan tudnám őket megközelíteni úgy, hogy ne higgyék azt, hogy romantikusan érdeklődöm utánuk.
2016. júl. 20. 18:58
 1/3 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok:)

Szerintem legyél közvetlen,menj oda fiúkhoz és lazán kezdj velük beszélgetni.Néha ironizálj és hozz fel újabb témákat:) Vagy először mosolyogj rájuk.Nekem ezek beváltak,csak nem barátnak akartak,de remélem neked sikered lesz:)

2016. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BotondH válasza:
Hát 17 évesen nehézleszz a fiúkkal csak úgy haverkodni
2016. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudok ajánlani valakit... Nem romantikára vágyik ő sem... Viszont kéne neki egy barát mert egyedül összefog roppanni a nyomás alatt... Beszélgethetsz vele és ha feltudod vidítani kicsit kedves és értelmes tud lenni... Csak a betegsége miatt mindenki kerüli... Tudom szarul hangzik de egy barát talán megmenthetné... Szerintem adj neki egy esélyt...
2016. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!