Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék igaz...

Okooolppo kérdése:

Hogyan szerezhetnék igaz barátokat a közelben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Mindig voltak barátaim, de igaz barátaim sosem. Nyitott lánynak tartom magam, így nem értem, hogy mi a probléma.
2016. márc. 21. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos igaz barátokat nem lehet csak úgy előkapni hirtelen akárhonnan,nekem vannak 15-20 éves barátságaim,na azok azt hiszemm igaz barátok.

Így van,légy nyitott és ismerkedj!

Akár neten,de bárhol...

2016. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello. Hasonló problémával rendelkező emberekre ráírok ahogyan rád is fogok, ha nyílt, önmagát adó a személy, mert én is ismeretséget szeretnék növelni barátokra találás céljából főleg.

Válasz kérdésedbe van. Légy önmagad s nyitott, ne utasítsd el élet lehetőségeit.

2016. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Nyitott vagyok mindenre. Őszinte vagyok, megbízható vagyok. De eddig mégis mikor megbíztam egy barátnömben az első adandó alkalommal hátba támadott.
2016. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!