Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Lelki támogatós" ajándékötlet...

"Lelki támogatós" ajándékötleteket keresnék?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy kiírom, hátha vannak jobb meglátásaitok is, mint nekem. Az ajándék egy barátnőmnek lenne, aki nehéz helyzetben van most, és szeretnék küldeni neki valamit, amivel tudom bátorítani, és amitől érzi a törődést.


A gond az, hogy 8000 km-re lakik, és idő szállítani, úgyhogy kb. bármi olyan, ami ehető, vagy törik, ki van zárva. Olyan sem nagyon jöhet szóba, ami egy vagyonba kerül. Eddig valami idézetre gondoltam bekeretezve, de hirtelen nem találtam olyat, ami nem Oravecz Coelho magasságokban van (mondjuk még kutatok).


Nektek esetleg van valami tippetek?



2016. júl. 22. 23:58
 1/1 anonim válasza:
A képeslap mindig minden korulmények kozott oromot tud szerezni,mert a képeslapnak van egy olyan varázsa,hogy ha meg kapja az ember odafigyelést és törödést érez,nem is drága,nem is torekeny senem romlando.🙂
2016. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!