Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért állítanak be olyan...

Miért állítanak be olyan személynek, aki nem szeret szocializálódni, holott ők nem akarnak velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már több munkahelyemen is ez volt, hogy azt vettem észre nem szívesen vannak velem, pedig kedves, rendes vagyok, de valamiért lenéznek, kiközösítenek. Pedig barátkoznék ha tisztelettel tudnának bánni. De látom, nem tisztelnek, bunkók velem, ezért elkerülöm őket, viszont emiatt azt terjesztik, hogy nem szocializálódom, visszahúzódó vagyok. Most szerintetek ez az egész az én hibám? Tehát nem fogadnak el, és mégis én vagyok a visszahúzódó. Max olyan viszony létrejöhetett volna, hogy én vagyok az alárendelt, csicska de azt nem akartam.
2016. aug. 4. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint mégis van benne igazság és veled van a gáz, ha mindenki mindenkivel elvan, csak te lógsz ki a sorból .
2016. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled. Ha ők bunkóznak, az miért lenne a te felelősséged?
2016. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1


Mi lehet a gáz szerinted? Belül rendben vagyok azért, az értékek rendben vannak. Szeretek segíteni a bajba jutottakon, megértő vagyok, ha látom mellettem szenvednek, és is átérzem az ő helyzetüket. Szóval nem vagyok egy érzéketlen, aljas ember. Mégis mi lehet a gáz amiért kiközösítenek?

2016. aug. 4. 17:35
 4/5 A kérdező kommentje:

2


Mi lehet a baj velem szerinted? Mármint lehet, hogy nincs, csak ők kitalálnak valamit amiért kiközösíthetnek. Milyen okokból szokták kiközösíteni az embert?

2016. aug. 4. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy közéjük való. Azért ne vedd magadra, mert ha a legprimitívebb emberek verődnek össze, akkor evidens, hogy a normális fog kiszorulni. A normálisak közül pedig a retardált.

Nekem ők debilnek tűnnek és gyerekesnek, gondolom nem illesz abba a közegbe. Ennyi az egész. Itt nem magadban kell keresni a hibát.

2016. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!