Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha hazudik a barátom?

Mit tegyek, ha hazudik a barátom?

Figyelt kérdés
Már jó ideje ismerjük egymást és már akkor észrevettem, hogy rengeteget hazudik.Meg is szoktam olyankor mondani neki,de mindig van kifogása, hogy "ja ezt nem tudtam/én ezt így és úgy gondoltam/majd bebizonyítom" stb.Szóval szerintem mindenkinek ismerős a helyzet.Valamint agy másik dolgot is el szeretnék mondani.2011-ben csináltam egy youtube csatornát és egy évvel később ismertem meg a haverom.Néha-néha együtt is videóztunk, de a mai napra már közösnek nyilvánítja a csatornát és lehet azért, mert több mint 70 feliratkozÓM van és így befészkelte magát.Csináltam magamnak megint egy saját csatornát,de oda már nem engedem be.Viszont mivel már vagy 4 éve ismerjük egymást nehéz lenne megmondani ha azt kéne,hogy ne legyek a barátja.Egyébként jószívű csak ez a bajom, hogy mindig hazudok de már rájövök.Ez így nem mehet tovább! Ja és van egy öccse akivel 1 nyáron max 3-szor játszhatok, mert azt mondja azt hiszi, hogy akkor nem leszek már neki a barátja,de ezzel fogja ezt elérni.Nekem ez olyan érzés,mintha megmondaná ki lehet a barátom és mikor játszhatok vele,egyszóval ő "dominál".Ja és mondta,hogy azért nem szeretné,hogy ne legyek a barátja,mert neki csak én vagyok, és én megkérdeztem, hogy miért csak én vagyok? Azt mondta azért mert nem akar az osztálytársaival focizni,de szerintem ez is hazugság,mert szerintem azért nem a barátai,mert nekik is hazudik.Ráadásul a youtube csatorna az én SAJÁT e-mailemmel van regisztrálva és ő mindig azzal van belépve, látja mikor mit csinálok, ezért hogy ezt a kérdést is megírjam új fiókot csináltam.Szóval mit tegyek, hogy a csatorna csak az enyém legyen ahogy megcsináltam és ne hazudjon?

2016. aug. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A csatornán tiltsd ki, és akkor nem fér hozzá többet.


Ha meg haszudós, akkor a helyedben nem barátkoznék vele.

2016. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megváltoztatod a jelszavakat és nincs többet belépése a fiókjaidba.


Amúgy lehet hogy ez ilyen betegség nála. Lehet hogy amit hazudik azt ő maga is elhiszi.

2016. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szexmegvonás
2016. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ,de az utolsó kommentelőnek mondanám, hogy fiú vagyok :D
2016. aug. 10. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja akkor az felejtős
2016. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!