Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába vannak ott a kész tények a barátom még úgy is a szemembe hazudik hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
A barátommal már jó ideje együtt vagyunk és jól működött minden amíg hazugságon nem kaptam..megtudtam, hogy titokban beszél egy lánnyal akit vonzónak tart bár letagadta ezt pedig kész tényként le volt ez is írva.Megbocsájtottam neki, mert szeretem, de ismét falakba ütköztünk mert megint titkolózik és megtudtam, hogy újra beszélt azzal a lánnyal a hátam mögött..múltkor írt neki valaki munkaügyben amiért nem akadtam volna ki, ha elmondja, de nem mondta el és ki is törölte de én véletlenül megláttam ezt és a titkolózása felidegesített. Azt állítja, hogy szeret, de akkor miért csinálja ezt velem?én sose tettem volna így vele szemben..és nem tartom korrektnek..bármi probléma van nem akarja megbeszélni mert hogy hülyeség stb. Nyilván nem tetszik ha lánnyal beszél mert először kevés beszéd utána sok utána találkozó aztán szerelem és szex..tudom hogy ez így működik mert nem hiszek a férfi nő barátságban..szerintetek mit tegyek van értelme folytatni?

2016. jún. 8. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész kapcsolatotok hazugságra és titkolózásra fog épülni, ha nem lépsz ebből ki. Ha nem is volt hibás. Az már gyanús ha valaki titkolózik.
2016. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért vagytok még együtt, ha ennyire nem működik?
2016. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem maradnék vele,ezt sajnos tapasztalatból írom neked,hogy nincs értelme.

Bezzeg lehet ő az utcán nem köpne le,ha te tennéd ezt.

2016. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba! Ilyen férfira nem lehet jövőt építeni. Nem fog változni, mindig ilyen lesz, ha gondotok lesz majd más nővel megbeszéli.
2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az enyem is ezt csinálja csak az exevel beszel, kitorli titkolja, a videóira veri. Ha meg beazelni akarok rola én vagyok a hibas es tulreagalom.ott mar sántít h titkolozik
2016. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Csinálja, mert hagyod. A párkapcsolatok bizonyos része nagyon hasonlít a sakkra, vagy a táncra. A partner tesz egy lépést, és a másik fél ennek tükrében egy másikat. Mindig az utolsó lépés határozza meg, hogy a másik mit fog erre lépni.


A párkapcsolatban is ugyanez van. Belementél egy játékba, egy táncba, a tűréseddel. Most egy macska-egér játékot játszotok. Ha te azt mondod, hogy egy ilyen béna táncot nem vagy hajlandó eljárni, akkor csak ki kell belőle lépni. De egyenlőre ez sehova nem vezet, főleg, ha megbeszélni sem tudjátok.

2016. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
Aki titkolózik előtted az felejtős... semmi értelme időt pazarolnod rá :/
2016. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van mindenben csak az a baj, hogy ez az egész egy "barátjának" köszönhető, aki mindig meg akarja neki mondani, hogy mi a jó...és szeret nem csak mondja érzem is csak az a bosszantó tudjátok, hogy fél a "barátai" véleményétől és azért ilyen..én is szeretem őt, ő is engem..szerintetek ha kicsit hanyagolná azt a barátot akkor is ilyen maradna?mert ha igen akkor tényleg nincs értelme :(
2016. jún. 9. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleve, milyen személyisége van annak a felnőtt embernek, akire egy barát ilyen mértékkel hatással van? Itt a bibi. Ha ezt a barátot sikerült leépíteni, akkor majd jön másik, akár rosszabb. Ő másoknak akar megfelelni. Vagy elfogadod ezt a tényt és így élitek hátralévő életeteket, hogy a barát majd mindig megmondja mi lesz, vagy kilépsz a kapcsolatból. Felejtsük már el nőtársaim, hogy egy felnőtt férfit meg lehet változtatni!
2016. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
#9 sajnos jól mondja... egy párkapcsolatot nem lehet arra építeni, hogy a másik "majd megváltozik". Mert nem fog.
2016. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!