Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom nem ajánlotta fel,...

A haverom nem ajánlotta fel, hogy kifizeti nekem a kárt, amit ő okozott, nézzem el neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

A haveromnál maradt az egyik pólóm egy kerti sütögetős buli után, amikor legközelebb átmentem hozzá és kértem tőle, festékesen, koszosan és egy szakadással adta vissza. Azt mondta, azt hitte, a sajátja és ebben dolgozott a szülei szobájának felújításakor. Amikor mondtam, hogy kár, hogy tönkrement, mert ezt a pólót még én vettem a saját fizetésemből évekkel ezelőtt, nem is említette, hogy esetleg kifizetné az árát (4-5 ezer forintról van szó csak).

Most mit csináljak? Megsérteni nem akarom, mert sok a közös ismerősünk és nem nagy az anyagi kár.


2016. aug. 8. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Legközelebb figyelj a cuccaidra.
2016. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hogy mit csinálj? Válogasd meg a barátaidat. Azt hitte, a sajátja...no comment. De ha mégis, akkor minimum, hogy megtéríti a póló árát.
2016. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha találkoztok, viccesen kérdezd meg tőle,h "na, mit hoztál a pólómért cserébe?". Aztán majd meglátod, hogy hogy reagál.
2016. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. A haverodtól nem volt szép dolog. Igen, fel kellett volna ajánlania, mivel teheti jóvá.

2. Ha felajánlja nekem, h jóvá teszi, vesz másikat, kifizeti, stb., akkor pedig természetesen el sem fogadnám, hiszen nem egy pólón múlik...


Ha megvan a gesztus a haver részéről, h jóvá teszi, akkor nincs belőle gond.

2016. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"ezt a pólót még én vettem a saját fizetésemből évekkel ezelőtt"


Azért egy "évekkel ezelött vett" pólónak már nem igazán van barmilyen értéke is....


De ettöl függetlenül illett volna megkérdezni, hogy mivel tud kártalanítani.

2016. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is a póló értéke kellett volna, bőven megfelelt volna egy üveg ital is. Azt hiányolom, hogy nem tett gesztust a jóvátételre.
2016. aug. 8. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Sztem ha olyan nagy haverok vagytok meg egy több éves pólóról van szó, ital sem kellett volna, csak maga a gesztus.
2016. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele.Előfordul hogy páran hibázunk.Jelen esetben mind a ketten hibáztatok,te ott hagytad a pólód,ő meg figyelmetlen.
2016. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!