Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vagy hogyan lehet igazi...

Hol vagy hogyan lehet igazi barátot/barátnőt találni? 12/L (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Születésm óta van egy barátnőm akivel kb. 0-24 órában egymásra voltunk nőve de úgy,hogy bölcsi ovi suli meg minden tehát ha én mentem valahova ő is meg forditva... de ugye ez a gimik meg minden miatt egy idő után megszakadt és egyedül maradtam,de nem úgyhogy nme szól hozzám senki mert persze jóba vagyok az osztályban a lányokkal meg minden cak nincs olyan barátom/barátnőm akivel tényleg mindent megbeszélhetnék és nem nevet ki,de fogalmam nincs hogyan tudnék megismerkedni ilyen lánnyal/fiúvalű(senki ne értese félre én hiszek a lány-fiú barátágban)

Hol ismerkedhetnék meg egy igazi baráttal???

Ezt azért kérdezem mert nem nagyon az én stilusom hogy facebookon ráirok egy ismeretlenre...

Szerintetek itt meglehet ismerkedni???



2016. aug. 9. 04:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az életben..
2016. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnél, de csak ha nem egyoldalú barátságot szeretnél (azaz kölcsönös a meghallgatás) :) 13/L
2016. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bárkivel összebarátkozhatsz, da nem vagy a jelen társadalom szerint gáz és ciki, akkor valakid lesz egy ido mulva...ha az vagy, akkor is lesz, csak lehet h több időbe fog kerulni...(ha az vagy irja ram nyugodtan, baratsagos vagyok :))
2016. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*ha
2016. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha szeretnél. :) 16/l
2016. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha van kedved <3. 12/L
2016. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én mindig is akartam egy interent bff-et de nem találtam olyat akivel ugy érrztem hogy ez igaz barátság :) valaki irjon 😍

13/L

2016. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nnekem írhatsz nyugodtan !:)
2016. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!