Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőm kétszemélyes...

Egy barátnőm kétszemélyes utazást nyert és mivel a férjével éppen válófélben vannak, engem hívott el magával az útra, de kifizettette velem az én jegyem teljes árát. Helyes?

Figyelt kérdés
Kicsit későn kaptam észbe: először azt hittem, csak egy személyre szól a nyeremény és ezért kell nekem fizetnem. Ráadásul ugyanannál az utazási irodánál kevéssel indulás előtt féláron kaptam volna meg egy ugyanolyan jegyet, last minute ajánlatként. Ezért kicsit rosszul éreztem magam és elgondolkodtam azon, hogy vajon helyes-e, morális-e kifizettetni azzal, akit úgymond elhívunk magunkkal, az általunk ingyen kapott jegyet. Ráadásul drágábban, mondjuk ha a felét kérte volna el, még hagyján. Mit gondoltok erről?
2016. aug. 10. 09:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A teljes utazás nyeremény volt, 2 személyre, nem névre szólóan, és kifizettem a felét, egyszerűen megnézte az ügynökségnél az oldalon az árat és kifizettem annak a felét.
2016. aug. 12. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!