Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baja környékről költözöm...

Baja környékről költözöm Esztergomba. Milyenek az ottani emberek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, most megyek nyolcadikba és eléggé parázok az új helytől. Inkább az emberektől. Nem tudom milyenek az ottani emberek. Páran azt mondják elég különc vagyok, de be tudok illeszkedni ha az kell. Van okom félni? Hogy esetleg bunkók lesznek, vagy hogy nem találok barátot?

2016. aug. 10. 12:22
 1/3 acelsziv ***** válasza:
van nagy fejük, meg fülük van nekik. És beszélnek emberi nyelven.
2016. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne találhatnál barátokat? :D .. Ne félj :D

F

2016. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ, hogy melyik iskolába mész, melyik környéken laksz, de általában normálisak. Én csak a felnőttekről tudok nyilatkozni, mert már felnőttként költöztem ide az Alföldről.

Nem olyan pletykásak, mint ott. Szerintem kedvesebbek is. Mivel itt alacsony a munkanélküliség, ezért itt mindenki magával foglalkozik és a családjával. Mással nincs idejük.

2016. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!