Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? 14/l

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejlesztő és hobbi szakkörökön, sport klubokban . Keress kikapcsoló szabadidős tevékenységeket az az igazi , a net becsap és sok a tróger .
2016. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:

facebook--->ismerkedős csopik--->x megyében lévők vannak itt és akartok dumálni kérdés kirakása...

valóságban utcán...egy lányt csak igy elutasitani hát fiut könnyebben lepattintják lányokkal nem vagyunk bunkok altalaban remeljuk 2016...ilyen korban ne sok jora szamits mert ebben a korban annyi érett ember van mint amennyi eper az almafán.....igy könnyen csalodnak sokat az emberek...szval ne éld nagyon bele magad...ha jot akarsz..vagy esetleg tumblr csoport...sok tag...lehet közel lakik pár....ott altalaban normalisak az emberek.....mondjuk személy szerint én utálom a mai cigis piás csajokat szoval....nem árt ha nem vagy ilyen....sokan nem szeretik ezt és hát nem is az a bajuk h változtass magadon mer nem fogadunk el hanem h ne betegitsd meg magad feleslegesen....sok sikert...utcán leszolithatsz fiukat sztem egy lányt csak ugy nem küldenek el...

2016. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.Igazából az elfelejtettem leírni,hogy vannak barátaim,de ők csak ilyen sulis barátok,és velük nem szeretek találkozni.És a legjobb barátnőm elhanyagol azért írtam ki ezt a kérdést.próbáltam kiszedni belőle hogy mi baja van,de nem mondd semmit én pedig nem fogok könyörögni,mert elegem van hogy mindig én vagyok az akinek fontosabb a barátségunk.

A szomszédba ideköltözött egy fiú őt is gyerekkorom óta ismerem,és fiúk közül ő a legjobb barátom,de az az igazság,hogy ezen a nyáron alig beszéltünk és én hívtam át ,de nem jött és nem tudom..nem nagyon akarok átmenni hozzá,hogy átjön-e mert már hívtam többször is,de nem jött akkor minek könyörögjek? :( elegem van ebből az egészből,mert sosem voltak olyan barátaim akik maguktól írtak rám meg stb..csak a legjobb barátnőm,de most meg nem tudom mi baja van

2016. aug. 11. 14:22
 4/5 anonim válasza:

Szia! Teljesen ugyanez a helyzetem. Ha gondolod beszélgethetünk priviben :)


14/L

2016. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha gondolod írj:) 15/L
2016. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!