Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Még az interneten ismertem meg egy játékban egy lányt,a mostani legjobb barátnőmet.14 éves lány vagyok egyébként.Szóval a lényeg hogy ez már 2 éve volt.És mint kiderült neki volt egy másik barátnője is ,akiről eleinte nem is mesélt nekem.A lényeg ,hogy ez a lány utál engem,mert van amikor a barátnőm ,,több időt tölt velem".Mostanában már nem ezért írtam ki ezt a kérdést,mert én meg mertem tőle kérdezni hogy mi lesz később,hogy gondolja hogy egyszerre lesz mindkettőnk ,,legjobb barátnője" ,mert ő nekem azt mondta ,hogy neki én vagyok a lány meg csak valaki akivel sokat beszélget,meg sztorizgat STB.A lényeg ,hogy mondtam neki ,hogy később nem lehet egyszerre két helyen.Erre ő azt mondta ,hogy egyszer velem lesz egyszer vele.Azaz ő beosztást fog csinálni hogy éppen kivel van.És rákérdeztem hogy mi van akkor ,ha esetleg az ő ,,beosztása" nekem nem lesz jó.Erre ő :,,akkor majd máskor leszek veled".Szóval ha én nem érek rá az ő beosztásaiban akkor konkrétan nem is találkoznánk mert a többi idejét a másik barátnőjével tölti.Szerintetek normális hogy ő 2 lassan 3 évnyi barátságnak így látja a jövőjét?Érdemes még folytatnom ezt a barátságot vagy jobb ha kiszállok belőle?Nagyon megköszönném a tanácsokat vagy tanácsot :)

2016. aug. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Azt akarod, hogy mással ne is barátkozzon, csak kizárólag veled? Talán jobb is lenne, ha megszakitanád vele a kapcsolatot, neki is jobb lenne, ha nem lennének ilyen önző barátai, akik csak ki akarják sajátitani.
2016. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez így nem nevezhető barátságnak. :) Barátok nem csak akkor mennek, amikor a 'beosztás' megengedi, vagy ha van idejük... hanem akár hajnali fél négykor felpattannak a biciklire és letekernek, ha valamiért találkozni akar a másik. ^^ Hagyd szerintem, keress más barátot. :) Tudom, hogy nehéz, de ez valóban nem barátság... illetve az én mércémmel nézve nem az. :)
2016. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző bár lehet ez volt érezhető a leírás alapján DE.Az ő barátnője utál engem!:D Nem én őt.Azért mert több időt töltött velem a barátnőm.Ez egyébként elég bonyolult mert.Akkor levázolom.Hívjuk a barátnőmet Zsanettnak.Kitalált nevek.Zsanett több időt töltött velem.Elég sokat.És hanyagolta a barátnőjét nevezzük Rékának.Réka ezért nagyon mérges volt és panaszkodott az ő barátnőjének nevezzük Kittinek.És ők ketten közösen utáltak engem ,bár a kittit nem ismertem csak név alapján.Azóta ,,kibékültek".Szóval kedves egyes nem vagyok önző :o
2016. aug. 13. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Na ezért utálják a nők egymást..

Fiúknál ilyen szerencsére nincs

2016. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A barátság nem ilyen, butaság a beosztás is meg hogy ne legyen mással csak veled. Szervezhettek akár közös hármas programot is, neked is lehetnek még barátaid, sőt kell is még. Ilyen apróságért kár lenne eldobni ennyi közös emléket és egy barátot:)
2016. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg önző vagy, a legjobb barátnőd mással is barátkozna, te meg erre kijelented, hogy vagy csak veled legyen, vagy nem leszel a barátnője..

És én ezt az időbeosztást nem szó szerint értettem, hogy egy kis naptárba beirja magának, hogy "Kedd: 8:30-10:35-ig Zsuzsi, 11:00-13:00-ig Erika", hanem én úgy értelmeztem, hogy mindkettőtökre próbál időt szakitani..

De amúgy pontozz le nyugodtan, mondjuk előtte odairhattad volna, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik egyet értenek veled.

2016. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves elso es utolso,en nem pontoztam le senkit,oszinten meg zold kezet se adtam senkinek de ha szeretned akkor parancsolj zold kezecske.1.nem mondtam hogy massal nem barátkozhat.Csak megemlitettem hogy rola egyszer nem szolt nekem,ezert nem tudtunk normális kapcsolatot kialakitani.Egyebkent o se tudott rolam.De jo ha a te szemedben onzo vagyok az egy dolog.De lehet hogy rossz kerdesre valaszoltal.Bocsi,telefonrol irok es szerettem volna gyorsan valaszolni.Sajnalom hogy te igy gondolod de a lenyeg hogy o milyennek gondol.En nem kerdeztem hogy szerinted milyen vagyok :D
2016. aug. 13. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gyerekes.
2016. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!