Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl lehet rajta lenn?

Túl lehet rajta lenn?

Figyelt kérdés

Volt egy középiskolás osztálytársam (most megyünk egyetemre) akivel elromlott a barátságunk.


Azelőtt ő jelentett nekem, mindent, talán még most is van. Nem tudom igazán, melyikünk hibája is volt, hogy ez a barátság tönkrement, lehet mindkettőnké, de igazából nem is ez számít.


Egyszerűen nehéz feldolgozni. Hiába járok el másokkal is szórakozni, mikor látom hogy ős is másokkal jól érzi magát, töltik fel a facebookra a képeket, rosszul esik. Nehéz lenne mindezt megmagyarázni, tudom hogy többé már nem lehetünk megint jóban, és soha többet nrm lesz olyan mint régen, de egyszerúen nagyon vacak érzéd.


Szeretnék visszamenni az időben, és jóvá tenni, de ez lehetetlen. Az elvesztegetett idő soha többet nem jön vissza.


2016. aug. 19. 23:43
 1/2 anonim válasza:
Lenn nem hiszem, hogy túl van rajta, de fenn minden bizonnyal. :) És ezt most vedd a lehető legfilozófikusabban.
2016. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én szerintem pedig bepótolható az elvesztegetett idő csak a megfelelő alkalmat kell megtalálni a béküléshez majd folytatni tovább mint ha misem történt volna. tudom mondani könnyü de én így gondolom. nem véletlenül vannak afterpartik pont azért ha valaki lemaradt volna arról a bizonyos eseményről még bepótolhatja az afterparty keretében :-) valahogy próbáljatok meg kibékülni :-) ne add fel :-)
2016. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!