Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok nagyon...

15 éves fiú vagyok nagyon vékony de szeretnék elkezdeni sportolni mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Igazából van egy BMX-em, de eddig még nem éppen sikerült tanulnom vele bármit is viszont hamarosan lehet el lesz adva és kapok egy olyan mountain bike-ot amivel ilyen szűkebb erdőkben szoktak videókat csinálni. Na de ez mindegy emellett szeretnék valami küzdősportot elkezdeni, pl. Kick-box, Karate, mit ajánlotok és nem késő elkezdeni?

(Aztán a parkourt is imádom azt is elkezdeném hobby szinten:D)


2016. jún. 29. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nagy bicikli rajongó vagyok de nem jut eszembe annak a mountain bike-nak a neve, ha egyáltalán van külön neki.
2016. jún. 29. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:

amiket írtál, azoktól maradsz vékony gyenge, plusz lesérülsz így

eddzél, a többit meg nézd youtube on

2016. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit érdemes elkezdeni?
2016. jún. 29. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:

edzél, súlyzó az alap, fitball

https://www.youtube.com/user/hunbars

[link]

bicikliseknek is van súlyzós edzés, google

2016. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

Nézz körül, hogy mikre van lehetőséged. Ami nincs a közeledben, azt hiába szeretnéd, nem fogod tudni csinálni, mert szívás rendszerese sokat utazni.

Aztán, ami ott van és tetszik, arra menj el és nézd meg, hogy bejön-e az edző és a társaság.

2016. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!