Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom elhívott magához....

Egy barátom elhívott magához. Mennyire lenne biztonságos odamenni?

Figyelt kérdés

Ez a barátom orosz és már néhány éve ismerjük egymást. Ugyanazok az érdeklődési köreink, hasonló dolgokat szeretünk csinálni és az végülis mondhatni megbízunk egymásban. Alapjáraton elég óvatos vagyok, de az előbbi mondatomat bátran kijelenthetem és ezt azért mondom, hogy nem kell az ő feléről semmi rosszra gondolni.

Másrészről mostanában sokat gondolkodom, hogy elmennék hozzá. Járok diákmunkázni, úgyhogy saját pénzből intéznék mindent valamint arra az időre maradnék nála.

Szóval a kérdésem adott. Szentpéterváron lakik egyébként.


(19/F, ő pedig 21/F)


2016. aug. 27. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Viccelsz?

Oroszország???

Odamész a medve barlangjába.

Ha a maci befogad, az jó, mert ha valami bajod lesz véres bosszút áll érted.

2016. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék a helyedben. Őt nem tudod hívni ide?
2016. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg úgy volt, hogy ő jön, de most egy olyan dologra gyűjt, amit már nagyon rég meg szeretett volna venni magának és így nem nagyon lenne miből eljönni ide. Szóval ezért megyek én.
2016. aug. 27. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar és a Lengyel lányok után az Orosz lányok a legjobbak, meg a legszebbek én mennék a helyedben. :)
2016. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesen megbíztok egymásban, akkor elmehetsz. Bár szerintem jobb lenne először találkozni valahol egy kis időre, ha megoldható.
2016. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fizessed neki ki,hogy jöjjön ő
2016. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!