Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van biztonságos...

Szerintetek van biztonságos módja annak, hogy az ember felnőtt létére gyerekkel levelezzen? Kézzel írott levélre gondolok és egyáltalán nem szexuális jellegűre. Ha van, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de azt hiszem egyikük sem ért meg igazán. Rosszabb napjaimon úgy érzem magam, mint egy árva, aki magára maradt egy rakás felnőttel ők meg jó formán hülyének néznek. Szeretnék valakinek fontos, nélkülözhetetlen lenni, és igaz barátja, úgy, hogy várjuk egymás sorait, hisz magam is olyan vagyok belül, érzelmileg, mint egy 8-10 éves kölyök. Csak attól félek, hogy nagyon kötődni kezdenék és megviselne, hogy mindössze levélben tarthatjuk a kapcsolatot. Biztos, hogy több száz korombeli emberrel leveleztem már interneten, és mindig sokkal inkább a különbségek ütköztek ki, és egy idő után mindig abba maradt a dolog. Pedig szükségem lenne némi rendszerességre, stabilitásra az életembe, és arra, hogy tarthassam a kapcsolatot valakivel, aki még tudja milyen érzés ez vagy az, és nem a szex meg a szerelem szűrőjén keresztül vizsgálja a dolgokat és az embereket. Meg ne azt javasoljátok, hogy kezeltessem magam, nem az én hibám, hogy mások nem tudják átérezni milyen nagy kapacitással bírni a szeretetre, de nem tudni megosztani azt másokkal.

2014. aug. 26. 05:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, ez lemaradt: 28/F
2014. aug. 26. 05:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy gyereket.
2014. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem lenne túl fair. Egy örökbe fogadott gyerek ki lenne szolgáltatva nekem, ennek nem tehetem ki, tekintve, hogy lelkileg még nem vagyok kiegyensúlyozott és hogy amíg nem találtam ideális női partnert az életembe, addig legfeljebb csonka családról beszélhetnénk, szerintem pedig egy egészséges környezethez azért fontos, hogy ő harmadik személyként is lássa egy jól működő kapcsolat dinamikáját. Persze állati nehéz ideális női partnert találni, ha minden nőt túl komolynak tartok, ők pedig engem nem találnak elég férfiasnak, hogy belém zúgjanak, de még van mit fejlődnöm ahhoz, hogy igazán jó apa legyek és a felelősséggel is meg tudjak birkózni, ehhez a feladathoz fel kell nőni. Én pedig még nem nőttem fel, egyedül valahogy nem megy.
2014. aug. 26. 06:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig tényleg beteg vagy, egy Pán Péter.
2014. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy dolog, ebből még nem következik, hogy az átlag egészségesebb nálam, csak másképp betegek, plusz különösebben nem tudnak mit szólni ahhoz, hogy a Pán Péter-t hogyan érdemes gyógyítani, mindenki csak arról szónokol, hogy változzak meg, alkalmazkodjak, mintha ez mindent megoldana, vagy mintha ezt csak úgy lehetne minden ellenére, amit érzel. Ti sem úgy nőttetek fel, hogy egyik nap hoztatok egy döntést és másnap már felnőttek lettetek, ez egy folyamat és leginkább csak bizonyos távlatból lehet megítélni. Így is erőmön felül teljesítek, hogy dolgozzak és ne bántsak meg másokat az őszinteségemmel, mert ezt várják tőlem az emberek, pedig utálok minden kötelességet és utálom, ha nem mondhatom ki amit érzek. De attól, hogy elnyomsz valamit magadban még nem szűnik meg, attól, hogy lefoglalod magad és emberek közé jársz, még magányos vagy. Ha ismernék igazán boldog és elégedett embert akiből sugárzik az életszeretet annak ellenére is, hogy minden felnőttes kötelességét maradéktalanul teljesíti a társadalom és mások felé, azt hiszem lenne előttem jó példa, helyette ismerek egy rakás olyan embert, akik szerint a többségnek van igaza és a többség egészséges csak azért mert ők vannak többen, de hozzám alkalmazkodni már derogál nekik, pedig az ember a viselkedésével mutat példát és nem pusztán a szavaival.
2014. aug. 26. 07:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg, hogy őszinte legyek a korosztályomnak nem kell olyan problémákkal szembesülnie, hogy nem találni senkit az életükbe aki szívesen menne velük koncertre, vagy bulizni, vagy vizipipázni, vagy meccset nézni vagy kocsmába, mert ezek általános igényeik. Nekem nem ezekre lenne igényem, hanem spontán, felszabadult játékra, de abból mindenki kinőtt körülöttem, szóval eleve nehezen is azonosulnak a helyzetemmel, ilyen téren nem szorulnak ekkora nélkülözésre.
2014. aug. 26. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd te békén a gyerekeket. Egy elég belőled, ne fertőzd meg őket is.


Amúgy tök furán néznének rád.

2014. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!