Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol talâlok német levelezőtárs...

Hol talâlok német levelezőtársat aki tud magyarul is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] én sok levelezőtársat találtam itt. Keresésnél be tudod írni, hogy milyen nyelveket szeretnél gyakorolni (keresett levelezopartner anyanyelve ill. tanult nyelv). Az oldal ingyenes, de ha te akarsz üzenetet írni (kezdeményezni beszélgetést új emberrel) akkor kell fizetősre változtatni. Viszont tudsz küldeni"free hi"-t jelezve a kiválasztott személynek. Még egy tanács: csinálj erre a célra egy email fiókot és azt az email címet írd ki a bemutatkozó szövegedbe, így többen tudnak keresni (ha más is pl csak ingyenes tag)
2016. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és raksz ki képet (ami tanácsos mert szerintem az jó benyomást kelt) akkor ne lepődj meg ha lesz egy-két ember, aki bepróbálkozik és társkeresőként használja az oldalt... (előző vagyok)
2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már interpals. Ott nem kell azért fizetned, ha valakire ráakasz írni.
2016. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!