Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eléggé össze vagyok zavarodva....

Eléggé össze vagyok zavarodva. Ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy én Erdélyből érkeztem Budapestre és Erdélybe volt két legjobb barátnőm. Tényleg nagyon jóba voltunk. Mint a testvérek. Viszont most megismertem egy lányt , aranyos meg minden, rákérdeztem hogy van-e Barátnők terén valaki nagyon fontos számára és azt mondta igen néhány van. Szóval nagyon szeretnék vele olyan kapcsolatban lenni mint a testvérek. Tudom hogy csak két napja ismerem viszont az osztálykiránduláskor csak együtt lógtunk meg vettünk egymásnak nasit. Azt mondta hogy kedvel (de ezt ne értsétek félre). Viszont az Erdélyi barátnőimmel is nagyon jól értem magam. Nem tudok "dönteni". A kérdésem az lenne, hogy : hogyan tudnék még jobban hozzá közel kerülni, vagy érdemes-e?

És ha netán úgy alakul a helyzet hogy értessem meg az erdélyi barátnőimmel hogy lett úgymond valaki más ??? Előre is köszönöm a kedves válaszadóknak a válaszokat !



2016. szept. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire akarsz közel kerülni hozzá? Szerintem az erdélyi barátnőid nem fognak rád megharagudni, ha Budapesten is szerzel egy jó barátot. Ráadásul ők Erdélyben élnek, te meg gondolom most egy jó ideig itt maradsz.
2016. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
A kérdésed két részének semmi köze sincs egymáshoz, nincs mit dönteni benne. Az erdélyi barátnők nem házastársak akiket megcsalhatnál, nyilván lesz még több barátod itt is és megmaradnak ők is amott. Jó barát amúgy se akar korlátozni senkit ebben, lehet annyi közeli és futólagos barátod és ismerősöd amennyivel te jól érzed magadat. A most távoli barátnőkkel meg semmit se kell megértetned, ők se akarják biztos hogy itt ne barátkozz és "csak ők és senki más". Velük majd tartod a kapcsolatot ahogy tudod, tudjátok, és néha mész majd és együtt lesztek. Az ittenihez meg nem kell valamiféle még jobban közelkerülési manőverekbe kezdened, alakul az, ennek idő kell. Sőt az a jó ha nem turbózol rá hanem tényleg egyre közelebb lesztek egymáshoz.
2016. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! ❤
2016. szept. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!