Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Össze vagyok zavarodva, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit tegyek. Ötletek? Mi történhetett? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom (fiú), akivel annyira megértettük egymást, hogy a szerelmi ügyeinket is egymás között beszéltük meg, és nem a legjobb barátnőmnek mondtam el legelőször. Sokan piszkálják, mert szőke haja van és zöld szeme, de én így szeretem. :) Próbálom neki ezt hangsúlyozni, de mostanában nagyon mélyponton van. Néha azért fel szoktak dobni minket az emberek, akik azt hiszik, hogy testvérek vagyunk :) Persze, hisz már szinte élni se tudunk egymás nélkül. Volt egy szerelmem, ami szétszakított minket legalább 3 hónapra. Nem volt hajlandó velem szóba állni, mert azt a fiút szerettem. Úgy gondoltam sosem fogunk kibékülni. Sulikezdésre viszont megint kibékültünk, és ugyan úgy szoktunk beszélgetni....De valami megváltozott. Amíg nem voltam ott neki, mint elsődleges támasz (nem előnyös családi háttérrel rendelkezik) beleszeretett az egyik osztálytársunkba, aki nem volt rá jó hatással. Próbáltam támogatni, de valahogy tudtam, hogy ebből még baj lesz. Elkezdett nagyon trehány lenni, jó, mondjuk előtte se volt egy rendes gyerek, de most a tanulmányi eredménye is romlik. Szerintem már nem szerelmes a lányba, viszont erről már nem akar úgy beszélni, mint régen. Foghatjuk a serdülésre is, de nem hinném. Mindig a visszafogott lányok tetszettek neki, most meg csak az osztály ,,büszkeségeire". Sokakkal nagyon bunkó lett, viszont velem nem. Tegnap volt a farsangi bál is, nem nyertem tombolán, ő viszont igen, és adott a csokijából (Felet akart, de háromnegyed lett). Ha rá gondolok nagyon furcsa érzésem támad. Nem szerelem, és nem is szimpla barátság. Ez amolyan rajongássá alakult át. Tudom, dolgoznak a hormonok, de ez nekem furcsa. Tombolán nyert még ceruzát is, az ilyeneket mindig elhagyja másnapra. Most viszont bontatlanul szorongatta szünetbe, miközben rám-rám nézett a szeme sarkából. Lehet, hogy nekem akarta adni. Barátnőim azt mondják, hogy szerelmes vagyok belé, és ő is belém, csak nem mutatjuk ki. Nem hinném, mert nem tudok úgy gondolni rá, mintha a pasim lenne. A kapcsolatunk emiatt az utóbbi időben megromlott. Mit kéne tennem? Vissza akarom kapni a régi Őt...

2016. febr. 12. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
13/L, 13/F
2016. febr. 12. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent megbeszeltek beszeld meg ezt is vele! Am is 13 evesen a pasid miatt odmsszeveszni a legjobb baratoddal?! Komolyan te mit gondolsz h ken viselkedni? Mert szerintem mindenhogy csak pasizni nem....
2016. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavkapcsolat volt, amikor megtudtam, hogy a legjobb baratom nem dijazza, azonnal szakitottam vele. Megbeszelni nem tudom vele, mert mar kinos neki ilyenekrol beszelgetni. Amugy a 11 evesek rosszabbat csinalnak, szoval...
2016. febr. 12. 22:56
 4/5 anonim válasza:

annyira aranyosak tudnak lenni ezek a kisgyerekes szerelmek. ha ezt egyáltalán annak lehet hívni.


édeském, értelemszerűen nem volt szetelmes a lányba, és üvölt róla hogy fel akarja vonni a figyelmedet.

cselekedj !

2016. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eloszor is ne a 11 evesekhez hasonlitsd magad mert te 13 vagy..masodszor felolem jarhatsz barkivel nem vagyok az anyad :)

De ezzel az uggyel kapcsolatba:kerdezd meg tole h szamara a baratsagotok tobb e..ha igen dontsd el te h mennyire akarsz vele jarni.ha nem szimplan csak baratsag jeleul adott neked csokit meg adta volna a ceruzat :)

Es meg vmi..sajnos ezt kozolnom kell veled:sose fogod visszakapni a regi ot..sok regi baratnom mondta h nem ilyen voltam es visszaakarnak kapni...hat lehetetlen.Megprobaltam a regi lenni de mindig "beleszolt" egy olyan szemely aki miatt ilyen lettem.Es ha szeret igy elni ugyde akar a regi lenni.Ritka az olyan gyerek aki 11 evesen ugyanaz mint 13 evesen.. :/

2016. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!