Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy szerettek barátkozni/i...

Ti hogy szerettek barátkozni/ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés
Én úgy hogy egy este vagy egy nap beszélgetek az illetővel, ez alatt őszinte és nyitott vagyok aztán ha tovább beszélgetünk akkor fogunk, ha meg nem vagyunk annyira szimpik akkor ennyi volt.
2016. szept. 9. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így szoktam. :) Bár természetesen előfordul, hogy egy napnál hamarabb kiderül, hogy nem szimpi valaki, vagy akár jóval később derül ki.
2016. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is valahogy így vagyok :) nem kell rámenősnek lenni, viszont egyből valamilyen szinten ha nyitott az ember akkor könnyebben felismeri a két fél hogy egy hullámhosszon vannak-e vagy sem. Ha igen az oké, ha nem akkor békén kell hagyni egymást és kész.
2016. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így az optimális. Bár kicsit régebben szerettem neten ismerkedni, kevés olyan embert fújt velem szembe a szél akivel jól kijöttem, de ők is vagy messze laknak, vagy ők se azok az igaziak, hiába jössz ki velük jól, satöbbi, mostanra ezek miatt már valahogy nem köt le annyira ez a dolog és rég próbáltam ismerkedni neten utoljára. Na meg amit te írtál, pont az az egyik tipik probléma, hogy a legtöbb ember nem nyitott és őszinte, még sokszor ezen az oldalon sem így arc és név nélkül. A másik ahol személy szerint nálam megakad a dolog hogy sok ember nem tartja azokat a dolgokat viccesnek amit én, így elromlik az egésznek a hangulata mert nálam fontos a humor.
2016. szept. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!