Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanácsra lenne szükségem,...

Tanácsra lenne szükségem, hogyan és hol tudnék emberekkel ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahova jársz, ott tudsz ismerkedni, és ez magától jön. Ha nem jársz sehova, vagy nem jönnek maguktól a haverok, akkor sehogy. Erőltetve nem lehet.
2016. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóságban:

Ha csak ismerős vagy ivópajti kell, akkor kocsmákban és egyéb szórakozóhelyeken.

Ha valóban barát kell, akkor persze kis eséllyel, de olyan helyeken ahova Te is szeretsz járni.. pl, könyvtár, ha szeretsz olvasni, vagy akár csak buszra várva elkezdesz beszélgetni valakivel. Persze így kisebb az esélye annak, hogy szoros barátság lesz.


Interneten:

Ismét, ha csak "ismerős" kell, akkor bármelyik chat oldal, vagy akár itt a gyakori.

Ha internet barát, akkor rengeteg lehetőség van, szintén a gyakori egy megfelelő hely, vagy fórumoldalak...



Igazából kellene valamilyen információ arról, hogy milyen irányba megy az érdeklődési köröd. :)

2016. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hány éves vagy.
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol emberek vannak ott lehet ismerkedni is velük. Elég egyszerű.
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy de pl. táborban, edzésen,suliban, szórakozóhelyen (bár nem ajánlom) ,kiállításon, fesztiválokon, ha esetleg barátnődnek/barátodnak van olyan ismerőse akit szívesen megismernél kérd meg őket hogy hozzon titeket össze.
2016. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólók,szinte bárhol lehet..^^

Interneten akár itt is,vagy esetleg chat.hu..?!:o

Èn sok sikerrel nem jártam,de kipróbáltam azt is..~

Ha gondolod èn szívesen beszèlgetek meg ilyenek,bárkivel igazából^^ Aki szeretne írjon.


23/l

2016. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 blose válasza:
Ajánlom számodra a piros lámpás negyedhez hasonlóan társasági célból létrehozott bizonyos üzleteket,ahol egy szép mosolyért és némi pénzért cserében mindent megkapsz és még csak törnöd sem kell magad érte.
2016. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!