Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni olyan tréninge, ahol a nőkkel való kommunikációt tanítják?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem... mert ha önálloan nem tudsz mondani semmit akkor tanitani sem tudják...

A nők egybpl levágják hogy mennyire eredeti a szöveged és ha látják hogy "mü" akkor ugyanugy ott hagynak a francba

2015. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyi idő, és mennyibe kerül. Érdekes lehet, de sok nő könnyen össze veszik, hát nem is tudom...
2015. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1:

A jobb ilyen tanfolyamokon nem szövegeket adnak a szádba, vagy listát a legjobb szövegekről, hanem elmondják, hogy milyen koncepció alapján beszélj a nőkkel inkább.


Mondok egy példát: A férfiak szeretnek informatívan fogalmazni és minél több információt minél rövidebb idő alatt közölni.

De a nőkkel (erre már én is rájöttem és azóta sikeresebb is vagyok) beszélve nem szabad túlságosan sokat mondani, inkább úgy kell fogalmazni, hogy kíváncsiságot ébressz bennük.


Vagy sokan például nem tudnak kérdezni sem rendesen, stb.


Kérdező nem tudom mire akarsz menni konkrétan, de ha most nem vagy sikeres és az akarsz lenni, akkor indulj el valamilyen irányba mindenképpen.

2015. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy ezek a tréningek csak pénzlehúzások, úgyhogy én ezért nem mennék.
2015. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pénzlehúzás. A kommunikáción sok múlik. Ha nem száraz, olvasni való anyagban merül ki a dolog, hanem pl. szituációs gyakorlatok, gondolkodásmód változás stb. akkor megérhet egy próbát.
2015. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok: Én attól tartanék, hogy közhelyes általánosságokat mondanának, persze jó pénzért.


Maga a kifejezés sem tetszik: "nőkkel való kommunikáció". Miért, tán minden nő egyféle?


Fordított esetben elképzelem, hogy szegény nők meg akarják tanulni, hogyan kommunikálunk mi, férfiak, aztán rádöbbennek, hogy mi is ezerfélék vagyunk, tehát az általuk tanultak kb. ennyit is érnek.

2015. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!