Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most barátként tekint rám,...

Most barátként tekint rám, vagy annál többre tart engem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akit csak pár hete ismerek igazán, de nagyon sokat beszélgetünk, szinte ugyanolyan az ízlésünk, nagyon jól megértjük egymást. Sokat beszélünk Facebookon és persze a való életben is. Mindig mondja, hogy nagyon bír engem, meghogy milyen jó fej vagyok. De szerintem a többi lány ismerősével is így viselkedik. A múltkor viszont mondta, hogy jó illatú a hajam, meg hogy rajtam nincs is semmi fölösleg, meg mindig mondja, hogy fogjam meg a vállát, és akkor úgy szoktunk egymás mellett menni. Meg mindig csak úgy odabök nekem valami kedveset. Néha direkt ilyen nyálasan szoktunk viselkedni, hogy gusztustalanul nyálas becenevekkel illetjük egymást, meg nyávogósan mondjuk, hogy szeretlek, de ezt csak poénból. Ha pedig valami fiút emlegetek előtte, mintha kicsit kínosan érezné magát. Bár ezt lehet, csak én képzelem be magamnak.

Amikor meg megölelt, azt mondta, most nem fog elengedni. :D

Tudom, most sokan azt fogjátok mondani, hogy tuti tetszem neki, de én nem vagyok benne biztos, ugyanis mindig azt mondja, neki a szőke rövid haj jön be, nekem barna hosszú van. De ennek ellenére dicséri a hajam. Szóval így elég furcsának gondolom az egészet... ti mit gondoltok? Főleg fiúk, valamint esetleg hasonló helyzetet már átélt lányok véleményére lennék kiváncsi.

15/L



2016. szept. 10. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te tuti bejössz neki. Attól hogy neki más haj jön be, az nem számít sokat, mivel így is tetszel neki. Sőt. Szerintem nem csak tetszel, hanem szeret is. Küldj neki még intenzívebb jeleket/utalásokat és talán kimondja. 14/F
2016. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszod!

Igen, ezt én is sejtem, igazából így "flörtölgetünk" is, vagy mi :D

2016. szept. 11. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki :) Sok boldogságot!
2016. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Haha, kedves utolsó, ezen jót nevettem! :""DD

De tényleg. Ennél konkrétabb választ..

Amúgy köszi, és mostmár egyre valószínűbb, hogy bejövök neki :))))

2016. szept. 13. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye, h bejössz neki ;) 21/F
2016. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!