Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van, de megoldást nem láttam...

Saját korosztályommal nehezen jövök ki, eléggé komolytalanok mindig. Láttam olyan válaszokat hogy bulikba kell menni, szórakozóhelyekre, de az nem az én világom, de olyan programokon amik érdekelnek nehezen lehet ismerkedni, és amúgy is elég visszahúzódó vagyok. Csak akkor tudok rendesen ismerkedni ha 1 max 2 emberrel kell hozzá beszélnem. Neten is próbáltam már, jól is sikerült, ha leszámítjuk hogy akit személyes találkozás meg programok is érdekelnének, az pár száz kilométerre van. Akit a közelben ismertem meg főleg csak gépezni szeret, de én meg szívesebben mennék túrázni, evezni, airsoftozni, paintballozni,horgászni (engem szinte minden érdekel), vagy csak hülyülni,de gépen az sem az igazi szerintem.

A segítséget előre is köszönöm! (16F)


2016. szept. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valami szervezett túrát, és menj :) vagy valami sportot találj ami tetszene, ami csapatjátékot igényel (és nem e-sport 😂)
2016. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hangzik rosszul, csak eggyrészt beszélgetést kezdeményezni nehezen tudok, másrészt akik ilyenre mennek álltalába nem egyedül, hanem 4-5en legalább (ahogy láttam), úgy meg mégnehezebb.
2016. szept. 15. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jófejek akkor mivel egyedül vagy odamennek hozzád ismerkedni :) ne görcsölj, csak lazán :)
2016. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!