Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barat kolcsonker x...

Ha egy barat kolcsonker x milliot szerzodes nelkul ugy hogy azt mondja hogy juniusig visszafizeti es nem teszi. Akkor a masik fel mikor kerdezozkodhet finoman hogy mikor adja meg akar reszletre?

Figyelt kérdés
Nem akarjak megbantani egymast, jo baratok. Igy jott ki a lepes. Annak aki kolcson adott nincs szuksege a penzre most.
2016. szept. 17. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyuszika?. Anyadat nyuszikazhatod. Akkor mikor illik felhozni hogy kb. mikor adja meg?
2016. szept. 18. 04:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt elbsztd. Az üzlet nem barátság. Minden tiszteletem, de akkor vagy az egyiket, vagy a másikat nézed le. Ha júniusig ígérte, rákérdezhetsz, de üzletre ne hivatkozz. Neki meg kell értenie, hogy júniusig biztonsággal tudtad nélkülözni, de ha így nem ment, akkor állapodjatok meg közösen egy új határidőbe, mert így nem tudsz tervezni. Ha arra apellál, hogy továbbra sem fog neked kelleni, mert van forrásod máshonnan, akkor buktad a barátságot is.
2016. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha kell ide adja most, piti penzrol van szo. Par milliorol. most volt iskolakezdes nem hagyom a kakaban. Bovitene a hazat. Baratok vagyubk. O is segitene nekem. Torleszthetne 3-400at havonta. Az neki sem sok. De hogy hozzam fel?
2016. szept. 18. 07:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg sehogy. Minek rágódni a dolgon, ha neked nem összeg vagy nem számít? Majd odaadja, amikor tudja, ezt erősítsd benne.

Másoknak egy kv ára a piti pénz. Hol nem szarom már le?

Ha nekem ilyen "barátom" lenne, biztos nem kérnék kölcsön. Az rizikós, félteném a barátságot. Örökbe! Egyből más íze van a dolognak :)

2016. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pár milliót?! Pár ezret sem adnék. Sosem látod viszont.
2019. nov. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!