Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudják felfogni a...

Miért nem tudják felfogni a barátaim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátaim 80%-a sajnos nem tudja felfogni hogy én nem minden hétvégén érek rá,ugyanis folyamatos műszakban dolgozom ,és nem mindig vagyok szabad hétvégén,és jönnek erre a kérdések : "de mé dolgozol hétvégén? Ez szar. Gyere ígyáá,kérjél szabadságot" Ezek vegtelenitett formája,illetve ha otthon is vagyok mire leerek már mindenki mata részeg,és általában minden hétvégén totalra isszák magukat,ez miért jó?én nem szeretek inni.Olyanok valaszara lennék kíváncsi első sorban akiknek hasonlo a baráti tarsasaguk,de ők mégse szeretik annyira az italt.

2016. szept. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és velem is ilyenek.Az ember nagyon értetlen és fura egy dolog...
2016. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon gyerekesek bizonyos dolgokban. Van egy sejtésem, hogy harminc év alatt van az átlag koruk, de inkább huszonöt alatt.
2016. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszed el de 25 felettiek,sőt az egyik 32éves....
2016. szept. 19. 00:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, ha mondod, de mi a fenét csinálnak? Gondoltam volna, hogy még egyetemre, főiskolára járnak, a munka világát egyelőre nem ismerik, csak buliznak meg hasonlók.
2016. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszed el de 25 felettiek,sőt az egyik 32éves....
2016. szept. 19. 00:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs 2szer küldtem el,meloznak hétfőtől péntekig,péntek szombat este meg berugnak minden hétvégén....többit már le se írom...
2016. szept. 19. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellenének ilyen "barátok".

- mert mattrészegek hétről hétre

- képtelenek megérteni a te álláspontodat

2016. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!