Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj hogy nincsenek barátaim?

Baj hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Személy szerint én úgy gondolom hogy a barátok nincsenek ott amikor szügség van rájuk és csak nyűg.De ha akarnék se tudnék barátokat szerezni...

2016. szept. 13. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az olyan ember, aki a bajban cserbenhagy nem nevezhető barátnak. Igazából tényleg egy ilyen vészesebb helyzet segít megvilágítani, hogy ki az aki tényleg az és ki az aki csak pillanatnyi időtöltésnek használt ergo sosem volt a barátod.

Egyébként visszatérve a kérdésre én azt mondom, ha téged nem zavar, hogy nincs senki akkor szerintem egyáltalán nem baj. Manapság elképesztően nehéz kifogni olyan embereket, akik tényleg ott lesznek veled jóban rosszban. Ha meg mondjuk sikerül akkor sem könnyű olyan egyensúlyban tartani a kapcsolatot, hogy egyikőtök részéről se váljon túlságosan egyoldalúvá a dolog. Sok esetnek sajnos csalódás lesz a vége. Viszont tény, hogyha sikerül egészségesen fenntartani egy ilyen kapcsolatot akkor rengeteg pozitív részt is magával hordoz.

2016. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem baj, nekem sincsenek barátaim, és én is úgy látom hogy javarészt csak az érdekek tartják össze a barátságokat..
2016. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég rosszul gondolod, vagy pedig sohasem voltak még igazi barátaid. Én mindig számíthattam az enyémekre, jóban is és rosszban is. Pedig aztán voltak helyzetek amikor elviselhetetlen voltam...mégis kitartottak mellettem.
2016. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Szerintem a barátságok kb. 90%-a önös érdekből köttetik. Nagyon ritka ma már az, hogy az ember talál magának "igazi" barátokat akikkel mindent megoszt.
2016. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sem volt még soha legjobb barátnőm..
2016. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!