Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom a pasija miatt...

A baratnom a pasija miatt letiltott facebookon es nem is keres egyaltalan. Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem keres a baratnom es szerintem azert mert a pasi azt mondta neki hogy ne beszeljen vele o meg hallgat ra..
2016. szept. 19. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
OK!
2016. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs meg a telefonszáma, nem minősül barátnak, csak ismerősnek, azok meg jönnek-mennek. Ha meg tudod a számát hívd fel.
2016. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Plagantos válasza:
93%
Ez a tiniélet, nincs szükséged ilyen barátnőre
2016. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ápold le a barátját.Majd fog keresni utánna.
2016. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet velem csak 'nalunk' a fiu nem kerte a baratnomet ,hogy ne keressen engem.. szimplan o ilyen;)

Akarhanyszor volt baratja en kerultem hatterbe.. az elejen foglalkoztam vele de ma mar tobb honapja nem is beszelunk, es hidd el aki kepes ilyenre egy fiu miatt azzal nem is kell foglalkozni! Egy igaz barat nem tesz ilyet, mindig a baratnok/baratok az elsok nem a szerelem.. a baratsag 'orok' de a kapcsolatok 90% a egyszer veget er.. (bocsi az ekezetek miatt es fel a fejjel!) :)

2016. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
. Keresni fog még, ha már nem olyan nagy a szerelem vagy már nem maradtak barátnői. Akkor meg te ne foglalkozz vele.. Az ilyen nem barát
2016. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!