Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lánynak milyen tulajdonság...

Egy lánynak milyen tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy sok fiú barátja legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt viselkedésre, belső tulajdonságokra.

Gondolom a szép lányok előnyben vannak.

De ha fiúkkal akarok barátkozni mit tegyek? Szoktak olyanok lenni, hogy leszólongatnak és beszélgetnek meg röhögcsélnek, de valahogy úgy gúnynak érzem, pedig lehet nem az. És ezt hogyan ismerjem fel?



2016. szept. 25. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Fiu barataid nem lesznek, maximum sok fiu aki megdugna. Csak fent kell tartanod a lataszatot hogy lefekudnel veluk. Persze ha mar lefekudtel valakivel akkor kezdheted elorol mert utna ugysem fogod erdekelni.
2016. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha gúnynak érzed, akkor valószínűleg az is. Érdeklődj olyasmik iránt, mint ők.
2016. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Elsővel egyet értek.
2016. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, csak lehetnek még barátságok.
2016. szept. 25. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek 100%-ig egyet az első válaszolóval, ugyan általánosságban megállja a helyét, de mindig vannak kivételek. Nekem is volt egy lány ismerősöm, akit nagyon szerettem emberileg, de abszolút nem vonzódtam hozzá. Eltudtam volna képzelni, mint barátot, de hiába voltam érdeklődő és figyelmes, ő mindezt félre értette. Azóta megszakadt közöttünk a kommunikáció, amit nagyon sajnálok, de egyoldalúan semmi sem működhet.

Barátság lehet két nem között, de csak és kizárólag akkor, ha nincs egyik fél részéről sem vonzalom.

Kérdező;

Nem akarlak elkeskenyíteni, de a te korosztályodban talán nehezebb lesz a dolog, ugyanis a veled egykorú fiúknál most kezd el dolgozni a hormon, és még csak most fedezik fel a nemiséget. Mindenesetre jó kiindulási pont, ha van közös érdeklődési körötök. Sok sikert!

2016. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fiúkkal próbálj barátkozni, nagyokat fogsz csalódni, mert nagyon nagyon ritka az hogy hosszú távon megmaradna a barátság előbb utóbb valaki többet akar
2016. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5, köszönöm az értelmes választ.
2016. szept. 25. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne dolgozzon bennük semmilyen hormon. :D
2016. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Igazad van, csak mind átestünk már azon, amin ők még csak most fognak, a biológiát nem lehet meghazudtolni. :D

2016. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igazából, véleményem szerint, érdeklődési kör a meghatározó :D Például, a mai fiatalok szeretnek különféle videósokat nézegetni, így előnyben vagy, ha ebben a világban van valami csekély jártasságod :) Ezen kívül előny, ha értesz a számítógépes játékokhoz :) Nem hanyagolható az a tény sem el, hogy képes legyél a fiúk fejével gondolkozni. Ilyenkor kissé gyerekesnek tűnhetnek, valóban nagyrészt azok :D Hogy hogyan lehet felismerni? Például a telefonjukon mutogatnak különféle képeket. (A telefon náluk kincs) Vagy az is lehet, hogy jobban keresik a társaságod, hiszen néha az agyukra mennek a cicababák, így kedvelik a kissé fiúsabb érdeklődésű nőnemű egyedeket is :D A szépség nem számít. Ha valaki a fentebb említett cicababák alá tartozik, nem feltétlen emberként néznek rá, hanem elnézést a kifejezésért, de kétlábon járó nemiszervnek :D Nem vicc, ez így van általában. Igen, tudom, általánosítani nem szép dolog, de ezeket tapasztalatból írtam :D Több fiú barátom van, mint lány, szóval ha segítség kell, akkor dobj meg egy üzivel :) (A hormonokról meg csak annyit, hogy [megint általánosítok, sry] 12 évesen kezdik a felnőtt filmek nézését, és így.....igen :D)

14/L

2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!