Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: mitől nő egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: mitől nő egy nő? Milyen tulajdonságok kellenek egy lányban lenni, hogyan kell viselkednie ahhoz, hogy meglássátok benne a nőt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de nem bírtam megállni, hogy nőként ne válaszoljak a kérdésedre. :D

Ne akarj megfelelni a férfiaknak ilyen szempontból. Add önmagad és ne légy tipikus házisárkány. :D

2016. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ahj.... ha ezt kérdezni kell, akkor inkább nézz magadba és ami nem tetszik azon változtass...


mindenkinek más a zsánere.

2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nőként mondom, nem csak egyféleképp lehet valaki nőies. Sem külső, sem belső szempontból. Lehet valaki törékeny, őzike alkatú, hozzá illő védelmezést igénylő, csendes, házias, lehet telt, méltóságteljes, kifinomult, és lehet sportos, határozott, kiegyensúlyozott, biztonságot teremtő úton is nőies nő. Illetve ezeknek a tetszőleges kombinációja, meg sok olyan módon is, ami nem jut eszembe így hirtelen. Nem egy kaptafa a női nem, és pont ettől szép. Ha magadban vagy bizonytalan, akkor keresd meg a nőies tulajdonságaidat, és arra építs.

Szerintem, kicsit eltérve a választól, sokkal könnyebb azt meghatározni, hogy mi az, ami általános hiba a nőknél, és sok esetben megrémíti, elriasztja, bosszantja a férfiakat. A teljesség igénye nélkül ilyen a következetlenség, hiszti, a kommunikáció nem megfelelő formája, igénytelenség, pökhendiség, kényesség. A férfiak biztos ki tudják egészíteni ezt a kis listát :)

2016. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól leírták az eddigi válaszolók.

Férfiaknak,meg nincs már kedvük válaszolni,mert annyi ilyen kérdés van,h...:D

2016. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Küllemileg: magasabb, mint 150 cm. Adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid. Szép szemek, színe mindegy

hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém, akkor nem tetszik. Szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek.


Belső világ: legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges

Belső hátrányok: elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis, flegmatikus, akarnok, manipulatív, álszent, szűk látókörű, érdektelen, megbízhatatlan, hűtlen.


Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a leghülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, nem fertőzi meg a 21. századi barbár társadalom. Kíváncsi természet, perverz és tabumentes (normális keretek között) a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. Támogassuk egymást mindig, mindenben, akkor is, ha nem mindig értünk egyet. A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom.


Ne legyen beképzelt, ne legyen könnyűvérű, ne legyen hazug, ne használjon ki. Ne legyen buta, fanatikus semmiben, se vallás se szekta, se politika, mert rögtön kizáró ok. Legjobb, ha nem is vallásos, bár ha hite van az nem zavar, de engem ne akarjon rá venni. Viszont legyen nyitott a távol-keleti tanok felé. Ne legyen erőszakos. Ne legyen sértődékeny. Vevő legyen a humoromra. Tudjon jól sütni-főzni, házias legyen. Akarjon gyereket később, családot. Meghallgasson, ha szükségem van rá, cserébe természetesen én is bármikor meghallgatom. Végül jó, ha 18-30 év közötti.

2016. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias, akinek vannak fészekrakó és anyai ösztönei.


Ilyen lányt tudnék elképzelni a gyermekeim anyjának.


25/F

2016. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igyon sok tejet
2017. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!